Konca Kuriş'in ağabeyi: HÜDA-PAR bir katliam örgütü, kanımız donarak izliyoruz Konca Kuriş'in ağabeyi: HÜDA-PAR bir katliam örgütü, kanımız donarak izliyoruz
İzmit'te Betül-Muhammet Özkaraman çiftinin çocukları 1'inci sınıf öğrencisi Mısra Özkaraman (7) geçirdiği gribal enfeksiyon sonrası kusma şikayetiyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Annesi ve babası cenaze töreninde kızlarının tabutuna uzun süre sarılıp ağladı.

İzmit'te, Betül-Muhammet Özkaraman çiftinin çocukları, 28 Haziran İlkokulu 1'inci sınıf öğrencisi Mısra Özkaraman, 3 gün önce geçirdiği gribal enfeksiyon nedeniyle evde dinlenmeye başladı.

Hastalık sürecinde durumu iyiye giden Mısra, önceki gün bir anda fenalaştı.

Kusma şikayeti nedeniyle ailesinin özel hastaneye götürdüğü Mısra, ilk müdahalesinin ardından Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne sevk edildi.

Durumu kötüleşen Mısra Özkaraman, dün sabah hayatını kaybetti.

Mısra, Başiskele ilçesindeki Döngel Merkez Camisi'nde kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuğuna uğurlandı.

Cenazeye Mısra'nın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı. Annesi Betül ve babası Muhammet, Mısra'nın tabutuna uzun süre sarılıp ağladı.

Cenaze namazının ardından Mısra'nın cenazesi Döngel Mezarlığı'na defnedildi.

MISRA NEDEN ÖLDÜ?

İlk belirlemelere göre ciğerinde enfeksiyon tespit edilen ve buna bağlı olarak kalbi duran Mısra'nın kesin ölüm nedeni araştırılıyor.

Ailenin tek çocuğu olan Mısra'nın reklam filmlerinde ve İzmit Belediye Başkanı merhum Leyla Atakan'ın hayatını anlatan 'Leyla Hanım' belgeselinde rol aldığı öğrenildi.