Askeri malzemeler, tekstil ürünleri ve aksesuarlar her türlü zorlu koşullara, iklim şartlarına uygun olarak üretilmesi gereken ürünlerdir. Zorlu iklim şartlarına göğüs gerebilmesi gerektiği gibi aynı zamanda da estetik açıdan uygun olmalıdır. Bu koşulları sağlıyor olması ürünlerin ihracata uygun olduğu anlamına da gelmektedir.

Askeri malzemeler konusunda uygun koşulları sağlayıp ihracat yapan ülkeler belirli başlıdır. Bu ülkeler içerisinden Türkiye öne çıkmaktadır. Bir Türk markası olması ile de ayrıca öne çıkan Raff Military Textile yabancı ismini de ihracat yoğunluğundan dolayı seçmiştir. Yurtdışı pazarında önemli bir yere sahip olan marka ihracat ettiği ürünlerin ülkelerine kolay girebilmek ve tanınabilmek açısında ismini yabancı dil ile seçmiştir.

Yalnızca askeri malzemeler değil aynı zamanda kurumsal tekstil ürünleri kapsamında da üretimler ve ihracat yapan marka kendi ürün yelpazesini her geçen sezon arttırmaktadır. Kurumsal tekstil ürünleri de askeri malzemeler gibi dayanıklı olmalı, ülkelerin belirlemiş olduğu prosedürleri karşılıyor olmalı ve estetik açıdan da bulunduğu sektöre karşı uygun olmalıdır.

Kurumsal tekstil ürünleri kapsamında medikal kıyafetleri, iş elbiseleri, itfaiyeci kıyafetleri ve malzemeleri, promosyon ve özel güvenlik kıyafetleri, aksesuarları üretimlerini gerçekleştiren ve aynı zamanda farklı ülkelere ihracatını da gerçekleştiren Raff markası kendisini bu kategoriler içerisinde de kanıtlamıştır.

Askeri malzemeler, kurumsal tekstil ürünleri ve arma, rütbe, apolet üretimlerini de gerçekleştiren markanın kurumsal birçok marka ile bağlantısı bulunmaktadır. Büyük ordulara ihracat yapmasının yanı sıra, çeşitli fabrikalara, belediyelere, kurumsal ve özel kuruluşlara da çeşitli ürünlerin gönderimini, üretimini sağlamaktadır.