Reklam verme malzemelerini kullanmak etkili tanıtım yolları arasındadır. Pratik bir şekilde kullanılabilecek çakmaklar veya promosyon kurşun kalem modelleri bireysel deneyim sağlar. Tanıtım amacıyla hazırlanan çakmak veya termos modelleri logo görseli ile zenginleşecektir. Logolu tanıtım ürünlerine metal kalemler de eklenebilir. 

Promosyon Çakmak

Promosyon denince akla ilk gelen ürünlerden biri çakmaklardır. Üzerinde firma logosu bulunan ve kullanıcıyı özendirici promosyon çakmak modelleri talep eden tarafa özeldir. Geleneksel görünümlü çakmaklar veya daha farklı tasarımlar birtakım reklam araçları kullanılarak hazırlanır.

Çakmak Kullanım Alanları

Çakmaklar ateş yakmaya yarayan aletler olarak mutfaklarda, pikniklerde, mangal yapılacağında vs. kullanılabilir. Evlerde iş yerlerinde promosyon çakmak modelleri ocak yakmaya faydalı olabilir. Türlü etkinliklerde ısınmak gerekiyorsa ateş yakmak için çakmak kullanılabilir. Soğuk havalarda teneke içi ateş yakmak için çakmaklara sıkça yer verilir.

Promosyon Çakmak Nasıl Seçilmelidir?

Reklam tanıtım için kullanacağınız ve başkalarına vereceğiniz çakmakları özenle seçmelisiniz. Belirli bir logo tasarımı olmalıdır ve promosyon çakmak üzerine bu tasarım yerleştiğinde görüntüden memnun kalmalısınız. Çakmak üzerinde duran logo ile çakmak bütünleşmiş bir görünüm sağlamalıdır.

Bütçe açısından önceden planladığınız çakmak miktarı ve fiyatına bağlı kalabilirsiniz. Toplamda kaç tane dağıtmak istediğiniz önceden belirlenmiş olmalıdır. Modellere ve miktara karar vererek hesaplama yapabilirsiniz.

Promosyon Metal Kalem Nedir?

Üzerinde belirli bir kurumu veya logoyu temsil eden işaret ve isimler olan kalemler promosyon kalemlerdir. Sık tercih edilen promosyon metal kalem modelleri göze hitap eden ürünlerdir. Parlak görünümü olan özel tasarım metal kalemler promosyon malzemeleri arasında öne çıkmaktadır.

Promosyon Metal Kalem Modelleri ve Çeşitleri

Ana malzemesi metal olan kalemler, birçok modele sahiptir. Tutma yeri daha oval veya düz görünümü olan promosyon metal kalem modelleri renk açısından epey fazla seçenek sunar.  Basma yerinin metal görünümde sabit kalması, diğer bölümlerin logoya göre değişmesi model açısından avantaj sağlayacaktır.

Kalemleri kafa bölümüne göre sınıflandırmak gerekirse bazılarının kafası keskin köşeli, bazıları da ovaldir. Logoda oval şekiller varsa promosyon metal kalem bütününde de yuvarlak çizgiler arayabilirsiniz. Şayet keskin çizgiler ve isimler varsa kalem kafası da keskin olabilir.

Promosyon Termos Nedir?

Termosların üzerine logo gibi eklemeler olduğunda tanıtım amacı taşıyarak reklam malzemesi haline gelir. Tek başına termos ve promosyon kurşun kalem modelleri firmanızı özendirici bir hale çevirebilir. Güzel ve etkili bir firma görünümü kazanmak adına termosu diğer pratik ürünlerle birlikte baskıya hazırlamalısınız.

Promosyon Termos Toptan

Toptan logolu ve isimli termos alacağınızda ekstra birçok avantaj elde edersiniz. Uzun vadeli reklam verme planlarınız için etkili bir ürün olduğundan stoklarda bekletmek faydalı olabilir. Toptan promosyon termosları hemen dağıtarak tüketmek de mümkündür.

Mide bulandıran olay. Küçük çocuk TikTok'ta dans etti, hediye gönderirseniz oryantal kıyafeti giyerim dedi. Sosyal medya ayağa kalktı Mide bulandıran olay. Küçük çocuk TikTok'ta dans etti, hediye gönderirseniz oryantal kıyafeti giyerim dedi. Sosyal medya ayağa kalktı

Şirketiniz İçin En Uygun Promosyon Termos Çeşitleri

Ebatları birbirinden farklı promosyon termoslar birçok modele sahiptir. Şirketi temsil eden termoslarda saplı ve küçük modeller seçebilirsiniz. Litre özellikleri daha yüksek olan termoslar da promosyona uygun olabilir. Logo yerleşim ve görüntü düzeni nasıl daha uygun olacaksa bu yönde karar verebilirsiniz.

Logo görselleri ile termos renk seçimi konusunda dikkat etmek gerekir. Logoyu kapatan, firma ismi veya sembolünü belirsiz hale getiren termos rengini kullanmamalısınız. Reklam verme konusunda karar alan kişiler termos modellerini değerlendirmelidir.

Şirketler Neden Promosyon Termos Tercih Etmeliler?

Promosyon termoslar küçük promosyon malzemelere göre daha etkili bir ürün olabilir. Basit bir mantıkla düşünmek gerekirse promosyon kurşun kalem yerine termos hediye etmek, daha çok etki veren bir durumdur. Kalıcılık açısından da termoslar firmanıza uzun süre reklam olanağı verebilir.