Uygulamaya giremeyen, işlem yapamayan milyonlarca Papara kullanıcısı, merakla ‘Papara çöktü mü?’ sorusunun cevabını arıyor.

Bağcılar'da annesini katleden Ali Sayan tutuklandı Bağcılar'da annesini katleden Ali Sayan tutuklandı
Papara uygulamasına giriş yapmakta sorun yaşayan kullanıcılar mağdur oldu.  Sisteme giremeyen, işlem yapamayan kullanıcılar, bunun nedenini araştırıyor. Papara uygulamasına ulaşamayan, sorularına cevap alamayan kullanıcılar, yaşadıklarını sorunu sosyal medyada paylaşarak duyurmaya çalışıyor.

 PAPARA ÇÖKTÜ MÜ?

Papara kullanıcıları tarafından hesaplarına erişim yapamadıkları şikayetleri geliyor. Konuyla ilgili uygulamadan bir açıklama gelmedi.

PAPARA NEDİR?

Papara, FinTech alanında hizmet veren Türkiye merkezli bir elektronik para kuruluşu olarak vatandaşlara hizmet vermektedir. Papara’nın kartları ise 16 Mart 2021 itibarıyla BKM Express desteği vermektedir. Papara aynı zamanda Mastercard, Visa ve Bankalararası Kart Merkezi üyeliği bulunan bir şirket.

14 MİLYONDAN FAZLA KULLANICISI VAR

Papara uygulamasının 14 milyonu aşkın kullanıcısı bulunuyor. Hizmet verdiği kategoriler arasında ise yurt içi ve yurt dışında alışveriş yapma, döviz hesabı açma (Dolar, Euro, Sterlin), para gönderme ve alma, harcadıkça promosyon ödemesi alma (Cashback), fatura ödeme, bağış, e-pin, İstanbulkart bakiye yükleme, Milli Piyango kupon kodu satışı vb. özellikler yer alıyor.

SOSYAL MEDYADAKİ PAYLAŞIMLAR