15 Aralık'ta merdivenlerden düşerek omurga kemiklerini kıran Zeynep Bastık, yaşadıklarını takipçileriyle paylaşarak 'Ciddi ağrılar çekiyorum' demişti. Son olarak aktif bir şekilde kullandığı Instagram sayfasından yeni pozunu paylaşan şarkıcının, kemikleri kaynaya kadar takması gereken korsesini çıkardığı görüldü.

Zeynep Bastık, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı paylaşımla merdivenden düştüğünü ve omurga kemiklerinin kırıldığını duyurmuştu. Sağlık durumu hakkında bilgi veren 29 yaşındaki sanatçı, bir süre sahnelere ara vereceğini belirtmişti.

"CİDDİ AĞRILAR ÇEKİYORUM"

Müzik dünyasında son dönemin en popüler isimlerinden olan Zeynep Bastık, "Selam dostlar. İki gece önce merdivenlerden kayıp düşme sonucu omurga kemiklerimden iki tanesini kırmış bulunuyorum. Ameliyatlık değilim fakat bir süre korseli şekilde kemikler kaynayana kadar istirahat etmek zorundayım. Ciddi ağrılar ve harekete bağlı sancılar çekiyorum ama iyi olacağım.

Bir süre konserlerde ve sivil hayatta görüşemeyeceğiz. En çok da bunun için üzgünüm. Lütfen nereye bastığınıza, sağınıza, solunuza dikkat edin. En kısa zamanda bomba gibi dönmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Sizi seviyorum" ifadelerini kullanmıştı.

"ZIMBA GİBİ OLURUM"

Bastık, birkaç gün sonra sağlık durumu hakkında bilgi vererek, "Minik minik yürüyorum. Sabah şiddetli bir ağrıyla kalktım ama şimdi yavaş yavaş azaldı. Ben kısa zamanda zımba gibi olurum" notunu düşmüştü.

KORSEYİ ÇIKARDI

Ünlü isim, son olarak 2.2 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabının hikayeler bölümünden yeni bir paylaşım yaptı. Vücudundaki korseyi çıkardığı görülen güzel şarkıcı, aynanın önünde çektiği karesine; "2022'nin son sabahından günaydın" notunu düştü.

İLİŞKİYİ MESAJ MI BİTİRDİ?

Öte yandan Zeynep Bastık ile Uraz Kaygılaroğlu’nun kısa süren bir ilişkinin ardından ayrılık kararı aldığı konuşulmuştu. Bastık'ın, oyuncunun eski sevgilisiyle mesajlaştığını görünce, ayrıldığı iddia edilmişti. Kaygılaroğlu’nun çabalarına rağmen şarkıcının barışmayı kabul etmediği öne sürülmüştü.

"ELE ELE YÜRÜYECEĞİM YEMİN EDERİM"

SnobMagazin'in haberine göre; son dönemin en dikkat çeken oyuncularından Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşadığı yönünde basına yansıyan haberlerin hatırlatılması üzerine ünlü isim, "Eğer bir gün bir erkek arkadaşım olursa beni severek, el ele, gururla yanında göreceğinize yemin ediyorum. Uraz ile arkadaşız. Çok tatlı, çok iyi arkadaşız hem de. Oluyor böyle şeyler; bu ne ilk, ne de son. Bir gün sevgilim olduğunda elini tutup, savur savura gezeceğime söz veriyorum" açıklamasını yapmıştı.