Nazilli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Akkaya apar topar görevinden istifa etti.

Kuşadası'nda 72 düzensiz göçmen kurtarıldı Kuşadası'nda 72 düzensiz göçmen kurtarıldı

Nazilli Belediye Meclis Üyesi olan Serpil Akkaya’nın meclis üyeliğinden de istifa edeceği konuşulurken, Akkaya’nın istifasının arkasında yatan nedenin yasak aşk iddiası olması Nazilli gündemine bomba gibi düştü.
İddiaya göre, Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı ve Nazilli Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüten ve Mehmet Hüseyin Akkaya ile evli olan Serpil Akkaya’nın müteahhitlik yapan İsmet A. ile hakkında çıkan yasak aşk dedikoduları Akkaya’nın istifa etmesine zemin hazırladı.
Aydınpost’un ulaştığı kaynaklardan edindiği bilgiye göre, yasak aşk iddiasını belgeleyen kadın kolları başkanı Serpil Akkaya’nın kocası Mehmet Hüseyin Akkaya konuyu Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Abak’a giderek anlattı.
Kadın kolları başkanlığı görevinden apar topar istifa ettirilen Serpil Akkaya’nın belediye meclis üyeliğinden de istifa etmesi beklendiği gelen bilgiler arasında.
Öte yandan Serpil Akkaya’nın eşi Mehmet Hüseyin Akkaya’nın da boşanma için yasal girişimlerde bulunacağı öğrenildi.
Kadın kolları başkanlığından istifa eden Serpil Akkaya’nın görevi bıraktığını da İlçe Başkanı Mustafa Abak doğrularken, yeni gelişmeler yaşanıp yaşanmayacağı merak ediliyor.