"Değerli Hemşehrilerim ve Değerli Dostlarım ; 

     10 Ocak 2024 tarihinde   Genel Başkanımız ve Değerli Parti Büyüklerimin  tarafıma  tebliğ ettiği  CHP  Nazilli Belediye Başkan Adaylığı gibi  onurlu görevi , karşılaşacağımı tahmin ettiğim tüm zorluklara rağmen kabul etmiştim . Ancak sürece devam etmemin hem tarafıma hem de partime daha fazla zarar verceği düşüncesiyle 31 Ocak 2024 tarihinde Genel Merkezimize üzüntüyle bu yönde bir dilekçe sundum . Kendilerine anlayışları için teşekkür ediyorum . 

     Başta  beni bu göreve layık gören parti büyüklerim olmak üzere , ilk günden beri  hem parti içinden hem parti dışından gerek yanımda olarak gerek arayarak ya da mesaj atarak destek ve önerilerini esirgemeyen tüm dostlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum . Görevi kabul ettiğim gün , “ Gamze galiba Nazilli’ne hizmet etmen gerekiyor , silkelen ve göreve hazırlan !“ demiştim kendime . Fakat daha vakti gelmemiş demek ki . Umudu olduğum tüm dostlarımdan da çok ama çok özür diliyorum .

      Bu pes ettim anlamına gelmiyor elbet , beni yakından tanıyanlar ne kadar inatçı olduğumu bilirler . 21 gün çok şey kattı bana ; ama inanın hiç bir şey götürmedi benden  . Daha güçlü şekilde , yine sahalarda ve yine CHP Ailemin bir neferi olarak partimin bayrağını taşımaya devam edeceğim.    
   
      Varlığınıza hep minnettar oldum ve hep minnettar olacağım . 

       Sağlıkla ve huzurla güzel günlerde tekrar görüşeceğiz elbet …
                                   Sevgiler … Saygılar … Selamlar …"

Başkan Güler’den deve güreşine davet Başkan Güler’den deve güreşine davet

SONDAKİKA CHP'nin Nazilli adayı çekiliyor SONDAKİKA CHP'nin Nazilli adayı çekiliyor