İş insanı Ömer Altuntaş, Ortodondist Şirin Yaylı Altuntaş ve Diş Hekimi Balamir Türker’in ortaklığında kurulan Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi gerçekleştirilen törenle açıldı. Açılışta konuşan Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş, hizmetlerine yeni klinikte devam edeceklerini söyledi.

Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş Kliniği yenilenen merkezinde yeni ismi Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmetlerine devam edecek.

Merkezin açılışında konuşan Multi Clinic ortaklarından Ortdondist Şirin Yaylalı Altuntaş, “2010 yılında muayenehaneciliğe başladım. Aydın halkının güveni ve inancı beni klinik açmaya sürükledi. Bugüne geldiğimizde de şunu gördük; biz kendi alanlarımızda büyük bir puzzle parçasıyız. Büyük resmi tamamlamak için diğer parçalara ihtiyaç vardı. Multi Clinic’te bunu yaptık. 8 hekim ve 14 personelimizle resmi tamamladık. Aldığımız kurumsal desteklerle çerçevesini oluşturduk ve resmi tamamladık. Bugün de bir açılış yaparak sizlerle paylaşmak istedik. Bugün bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Gözden kaçırmayın

Büyükşehir, Söke’de yaza hazırlık çalışması yapıyor Büyükşehir, Söke’de yaza hazırlık çalışması yapıyor

Multi Clinic Marka Danışmanı Taylan Kozacıoğlu, markalaşma süreci hakkında bilgi verdiği konuşmasında, “Ortodondist Şirin Yaylalı Altuntaş ile yaklaşık 7 yıl önce çıktığımız bir yol vardı. Bu süreçte muayenehanecilikten kliniğe geçti. Ve ben Şirin’e kliniğe geçtiğinde ‘birgün burada hastahane açacağız’ demiştim. ‘Yok istemiyorum ben korkuyorum’ demişti. 5 yıl sonra hedefe ulaştı. Bu hedefe ulaşılmasında benim için de büyük bir mutluluğu var. Bugün kapısında durduğumuz Multi Clinic benim için de kariyer başarısı. Neden Şirin Yaylalı Altuntaş Kliniği, Multi Clinic oldu derseniz; beklediğimizin de üzerinde büyüdü, büyük kitlelere ulaştı. Bunun sonucunda da yeni uzmanlar ile birlikte yeni bir ortaklık yapısı oluştu. Ömer Altuntaş ve Balamir Türker de Multi Clinic’e dahil oldu. Önümüzdeki günlerde Multi Clinic adı altında farklı sürprizlerle karşılaşabilirisiniz” diye konuştu. 

Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin açılış kurdelasını TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Ticaret Orası Başkanı Hakan Ülken, Multi Clinic ortakları Ortdonodist Şirin Yaylalı Altuntaş, Diş Hekimi Balamir Türker ve İş İnsanı Ömer Altuntaş, Aydın Büyükşehir Beleyesi Başkan Vekili Barış Altıntaş ve Aydın Büyükşehir Belediye Spor Klübü Başkanı Polat Bora Mersin birlikte kesti.

9269cc00-86e8-4762-95a1-51d8125faf6507f5e53c-f514-4e24-bec3-b4b72f9dc0048265fcd6-7ea9-4750-b241-ef1ff1a84b1d