Müge Anlı'nın programına damga vuran 'sapık muavin' vakasında şok gelişme yaşandı. Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda tanıştığı muavine kaçmıştı. Muavin, 'Ayşe koltuğunu yatırırken bakıştık aşık olduk' ifadelerini kullanmıştı. Muavinin, Ayşe Bağcı'ya söylediği teklifi duyan Müge Anlı şoke oldu. Müge Anlı, 'Normal bir erkek sevdiğine bunu yapar mı?' diye tepki verdi. Öte yandan programa katılan kadın yolcuların iddialarıyla stüdyo buz kesti.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni sezonda da milyonları ekran başına topladı. Müge Anlı ile Tatlı Sert'in yeni sezonuna 'sapık muavin' vakası damga vurdu.

İddiaya göre;

Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda tanıştığı muavine kaçtı. Muavin, "Ayşe koltuğunu yatırırken bakıştık aşık olduk" ifadelerini kullandı. Programın bugünkü bölümünde de aynı konu işlenirken, yeni iddialar ortaya atıldı. Müge Anlı'nın "İlk olarak nasıl bir teklifte bulundu?" sorusuna Ayşe Bağcı'nın verdiği yanıt salondakileri adeta şoka uğrattı.

 

İddialara göre; 24 yaşındaki Ayşe Bağcı, otobüs yolculuğunda muavin Mücahit ile tanıştı. Genç kadın, daha sonra evli olan bu kişiye kaçtı.Ayşe'nin ailesi ise Müge Anlı ile Tatlı Sert'e katıldı. Gözü yaşlı anne-baba kızlarına "Evine dön" çağrısı yaptı.

Programın bugünkü bölümünde de aynı konu işlenirken, yeni iddialar ortaya atıldı.

Müge Anlı'nın "İlk olarak nasıl bir teklifte bulundu?" sorusuna Ayşe Bağcı'nın verdiği yanıt salondakileri adeta şoka uğrattı. İşte detaylar...

 

Müge Anlı'nın "İlk olarak nasıl bir teklifte bulundu?" sorusuna cevap veren Ayşe Bağcı, "Seni deniyorum Başkasıyla birlikte olacaksın' dedi." ifadelerini kullandı.

Ayşe'nin bu itirafı karşısında salon adeta buz kesti.

"BU KADAR İLERİ GİTTİĞİNİ BİLMİYORDUM"

Annesi ise, "Bu kadar ileri gittiğini bilmiyordum. Şu an şoktayım. Sen buraya geldim diyorsun ama hala onu bekliyorum. Sen normalde böyle bir insan değildin. Nasıl oldun böyle?" diye konuştu.

 

Duydukları karşısında sinirlerine hakim olamayan Müge Anlı, sert tepki gösterdi.

Anlı, "Normal bir erkek sevdiğine bunu yapar mı? Ferhat Şirin'e bunu söyler miydi?" dedi.

"BUNLAR BİR KAÇ KİŞİ"

Ayşe Bağcı'nın babası da yeni iddialar ortaya attı, "Odalarını başkalarına kiraya veriyor. Bu aile sürekli bu işi yapan bir aile. Annesi bana aynı şeyleri söyledi. Bir kişi değil bunlar. Bunlar birkaç kişi." dedi.

MUAVİN MÜCAHİT: "KOLTUĞU İNDİRİRKEN AŞIK OLDUK"

Öte yandan, dünkü canlı yayına katılan muavin ise "Otobüste tanıştık. Ayşe uyuyordu. Dik olan koltuğunu aşağıya indirirken Ayşe korktu. Elimi tuttu. O an bakıştık. Aşık olduk" ifadelerini kullandı. Aile ise kızlarının kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü anlattı.

Bugünkü canlı yayına katılan otobüs şoförü Serkan Bey ise "Bu kişi kadın yolcuları kandırmak için takip ediyor.

Kimin nereye gittiğini, nerede kaldığını takip ederdi. Bu kadını da Trabzon'a getirtiyor ve kandırıyor.Bu kişi herkesi dolandırıyor. Zaten işe girdiğinde hemen atılıyor. Millet bundan usanmış" diye konuştu…

 "KİRALIK KATİLE BAŞVURDUM"

İsmini vermek istemeyen bir izleyici ise şunları söyledi:

"Ben şu an evliyim. Bu kişi benim görüntümü aldı. İstanbul'a yolculuk yapıyordum.

O esnada tanıştık görüştük, Trabzon'a gittik. Apart evde benim görüntümü almış. Beni daha sonra para için tehdit etmeye başladı. 'Görüntüleri ailene gönderirim' dedi. 'Seni vururum' diyordu.

10 bin lira vermek zorunda kaldım. Görüntüleri almak için kiralık katile bile başvurdum. Ayşe de benimle aynı şekilde biliyorum" diye konuştu.

 

Baba Mehmet ise "Bu pislik hakkında neden suç duyurusunda bulunmuyorsunuz. Neden korkuyorsunuz" dedi.

"KOCAM DUYARSA…"

Yayına bağlanan kadın ise "Şu an evliyim. Kocam duyarsa evliliğim bozulur. Bekar olsaydım şikayetçi olurdum" yanıtını verdi.

Öte yandan muavinin 14 yaşındaki bir kız çocuğunu da taciz ettiği iddia edildi.

Canlı yayına katılan bir izleyici, şu açıklamaları yaptı:

Bir ay önce kız kardeşim beni ziyarete geliyordu.Bu şahıs otobüste muavinmiş. Öncesinde 'Seninle çay içelim' demiş. Elinden telefonunu alıp sosyal medyadan kendisini eklemiş mesajlar atmış

 

Kardeşime, 'Sütyenini düzelt' demiş. Kız kardeşim bana daha sonra söyledi. Firmayla görüştüm. İşten çıkarılacağını söylediler" diye konuştu.