Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Burak Pehlivan, partisinin Didim ilçe teşkilatının açılışında muhalefete sert sözlerle yüklendi.

6’lı masanın çalışmalarının Tük milletinin yüreğini sızlattığını ifade eden MHP’li Burak Pehlivan, “Türkiye bir yanda içi boş tartışmalarla meşgul edilirken, diğer yanda milli enerjisi ve gelecek hedefleri maalesef tahrip ve tahrif edilmektedir. Bu süreçte 6’lı ganyan 6+1 birbirine benzemez ekibinin başını çeken malum siyasi parti CHP tamamıyla kontrolden çıkmış, siyasi ahlaktan vahim şekilde savrulmuş, millete aidiyet bilincinden hızla uzaklaşmıştır” dedi.
MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan sözlerini şöyle sürdürdü:
“Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güçlü Türkiye'nin geleceğinin teminatı inancında ve kararlılığında olan Milliyetçi Hareket Partisi; hiçbir şart altında bu zillete ve ülkemize hezimet vaat eden teşebbüs ve girişimlere sessiz ve seyirci kalmayacaktır.
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin güçlü Türkiye'nin geleceğinin teminatı inancında ve kararlılığında olan Milliyetçi Hareket Partisi; hiçbir şart altında bu zillete ve ülkemize hezimet vaat eden teşebbüs ve girişimlere sessiz ve seyirci kalmayacaktır.
MHP’YE TUZAK KURANLAR ÇUVALLAYACAK
Türkiye ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisine hesap yapanlar çuvallamaya, oyun kuranlar, senaryo yazanlar, melanetlerinde boğulmaya mahkûmdur.
Dedikodu mahalle aralarında yapılır biz Türk Milletinin yüreğinde siyaset yapıyoruz. Üstelik adam gibi mertçe ahlaklı bir şekilde yapıyoruz. Fitne günahkârların mesleğidir. MHP Türkiye'dir Türk milletidir vatanda duyulan eşsiz sevgidir sadakattir. MHP'nin yükselişini hiç kimse, hiçbir nifak yuvası durduramayacaktır. 
MİLLİ BEKA İÇİN GEREĞİ NEYSE YAPARIZ
Söz konusu milli beka oldu mu hiç kimseyi tanımayız. Gözümüzü karartır gereğini yaparız. Lider Devlet Bahçeli’nin söylediği gibi, kaynağımız Ötüken, kökümüz Söğüt, ülkümüz Turan, gövdemiz Türkiye’dir. Türk milleti bu coğrafyanın kınına sığmayan kılıcı, tarihin bağrına saplanan okun keskin ucudur. Başka yerlerde zirve olmaya değil, kutlu davamızda zerre olmaya talibiz.”

EKODOSD’tan, denizin ormanlarını koruma çağrısı EKODOSD’tan, denizin ormanlarını koruma çağrısı

e90dbbac-fd41-47fd-8dca-eacbf24d479bd39750d6-06cb-443e-b991-91b79280a0797182393b-b347-4ba4-a347-af6f8d8167b56298d1e5-9e28-4e8c-aff9-e9a8bb06d29b