Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP MYK Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunuyor.

MHP lideri Bahçeli'nin açıklamaları şöyle;

Son gelişmeler göstermiştir ki sosyal medyanın denetim altına alınması şarttır. 1 Ekim 2022 tarihinde TBMM çalışmalarına başlar başlamaz hazırlığı büyük oranda tamamlanmış olan sosyal medya düzenlenmesi hukuki bir temele bağlanmalıdır. Siyaset yapıyor olmanın bir erdemi olmalıdır.

Bir suç varsa üstelik suçlu tespit edilmişse bununla ilgili ne yapılacağı mevduat gereğince açıktır, bellidir. Toplumsal huzurumuzun yanında milli birlik güvenliğimiz sosyal medyanın dipsiz kuyularında tahrip edilemeyecektir. Böylesi bir zillete asla müsaade edilmeyecektir. FETÖ yöntemleriyle sonuç almaya, siyaseti dizayn etmeye karanlık bir teşebbüstür.

Provokasyon üstüne provokasyon meyil edenler Türkiye önüne taş koyamayacaktır. "Gelecek aylarda her türlü provokasyona maruz kalacağız " diyerek CHP Genel Başkanı da siyasi edep sınırlarına mutlaka dönmelidir. Bizatihi kendi ağzından siyasi hayatının sonuna geldiğini Kılıçdaroğlu için de 2023 tasfiye yılı olacaktır. Bu sefil zihniyet emperyalizmin tetikçisi haline gelmiştir. Zira her şey gün gibi ortadadır. Artık saklanacak, gizlenecek, kaçacak durumu da kalmamıştır. Kılıçdaroğlu'nun milliyetçilik iddiaları sahtedir.

Kılıçdaroğlu, askerimizin de polisimizin de milli güvenliğimizin de karşısındadır. Türk milleti seni affetmeyecek. MHP kahraman güvenlik güçlerimizin sonuna kadar yanındadır.

YUNANİSTAN'IN EGE'DEKİ TACİZLERİ

Bu tacizler CHP'nin gündeminde yok.

NATO gereğini suratle yapmak zorundadır. Yunanistan bardağı taşırmak üzere. S-300'le yapılan taciz karşılıksız bırakılmaması gereken bir haydutluk.