• BIST 109.156
 • Altın 153,298
 • Dolar 3,8173
 • Euro 4,5053

  Merkez İlçe Teşkilatı tanıtıldı

  09.04.2008 15:41
  AK Parti Aydın merkez ilçe teşkilatı bugün düzenlenen toplantıyla basına tanıtıldı. İşte o yönetim....
  Merkez İlçe Teşkilatı tanıtıldı
  Merkez İlçe Teşkilatı tanıtıldı Merkez İlçe Teşkilatı tanıtıldı Merkez İlçe Teşkilatı tanıtıldı

  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın Merkez İlçe Teşkilatı'nda geçen ay gerçekleşen istifalarla ilçe yönetiminin düşmesinin ardından; AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından yönetimi oluşturma yetkisi verilen Gökhan Ökten, yeni merkez ilçe yönetimi listesini tamamladı. Ökten başkanlığında 30 asil ve 30 da yedek üyeden oluşan AK Parti Aydın Merkez İlçe Teşkilatı'nın yeni yönetimi Turistik Park Tesisleri'nde düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.
  Toplantıda konuşan AK Parti Aydın Merkez İlçe Başkanı Gökhan Ökten; yetki belgesinin kendisine ulaşmasının ardından, çalışmalara başladığını söyledi. Böylesine zor bir görevin kendisine verilmiş olmasından dolayı büyük bir gurur yaşadığını ifade eden Ökten, bu güne kadar tüm gençleri AK Parti çatısı altında siyaset yapmaya çağırdıklarını hatırlattı. Türkiye'nin geleceği olan gençlerin AK Parti'de her zaman göre alacağını ve başarılı olacaklarını iddia eden Ökten, “Görevi alır almaz; parti, belediye meclisi, il genel meclisi ve mahalli teşkilatlarımızla görüşmelere başladık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından, oluşturulan yönetim listesini 30 asil ve 30 yedek olmak üzere Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımıza ilettik. Yönetim olarak Aydın'ı hak ettiği yere taşımak için mücadele edeceğiz. Önümüzde yerel seçimler var. Bu seçimlerde AK Parti önceki seçimlerden daha çok oy alma ve daha fazla belediye ile temsil edilme başarısını gösterecektir. Ancak başarıyı getiren çalışmadır. Bu yolda durmadan çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz. Oluşan bu yönetimin bunları başaracak güçte olduğuna inanıyorum” dedi.
  Gökhan Ökten başkanlığında 30 kişiden AK Parti Aydın Merkez İlçe Başkanlığı'nın yeni yönetim kurulu listesinde Kamil Bircan, Rahmi Bakış ve Nuri Doğramacı gibi tanıdık isimler yer aldı.

  İşte yönetimde yer alan isimler:

  Gökhan Ökten
  Kamil Bircan
  Rahmi Bakış
  Nuri Doğramacı
  Eşref Gülpınar
  Muhittin Gülseren
  Fatih Derin
  Oğuz Kendirlioğlu
  Mustafa Sert
  Ünal Zor
  Hüseyin Pekgüzel
  Hasan Uğur
  Hatice Kozalı
  Fatih Şirinkaya
  Fadime İnan
  Kadir Türkeş
  Mehmet Çıldırmaz
  Fevzi Kural
  Recep Subakan
  Aydın Kara
  Ayşe Kavas
  Niyazi Aksu
  Ali Cengiz
  Osman Alkoç
  Ömer Faruk Yılmaz
  Tayyip Görür
  Muharrem İpçi
  Mahmuk Karakaya
  İsmail Hanözü
  Serkan Bilen

   

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim