Son döneminde başarılı çıkış yapan şarkıcılarından Melek Mosso'nun estetik yaptırdığı ortaya çıktı. Daha önce ufak tefek dokunuşlar yaptırdığını açıklayan Mosso, dolgun bir popoya sahip olmak için bıçak altına yattı.

Daha önce dişlerini sıkmasını engellemek için çenesine botoks yaptırdığını söyleyen Melek Mosso, "Yorgunluğumu silmek için ufak tefek şeyler yaptırıyorum. Bırakın da yaptırayım, 35 yaşındayım" demişti.

Melek Mosso, estetiğin nimetlerinden yararlanan ünlüler arasına girdi. Bir süredir sıkı ve dolgun kalçalara sahip olmak isteyen popçu bıçak altına yattı.

Poposuna silikon koydurdu. Mosso yakın çevresine "Çok memnunum. Özellikle sahnede kıyafetleri şimdi daha iyi taşımaya başladım" diyormuş.

Rapçi Costa Titch hayatını kaybetti Rapçi Costa Titch hayatını kaybetti

SOYADINI ÇALDILAR

Öte yandan şarkıcı Melek Mosso, soyadını kullanarak açılan dükkanlara isyan etmişti. Mosso "Benim kafem, otelim, mobilyacım, çikolatacım... (böyle uzayıp gidiyor) yok. Soyadımı beğenen adıma dükkan açıyor."

"Bu durum hoşuma gitmiyor. Bana ulaşıp soyadınızı çaldık diyenler var. Bir gün dükkanım olursa haberiniz olur" demişti. Bu arada Melek Mosso’nun gerçek soyadı Davarcı.