banner83

Selfie’nin suyu çıktı

Dünyaca ünlü oteller zinciri Marriott International’ın yeni oteli İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin resmi açılışı önceki gün yapıldı.

Selfie’nin suyu çıktı
banner94
banner26

Sun Band Orkestrası’nın müzikleri ile renk kattığı partinin finalinde Kenan Doğulu sahne aldı. Ünlü şarkıcı, selfie çılgınlığı yüzünden zor anlar yaşadı. Şarkılarını seslendirdiği sırada yanına gelip birlikte selfie pozu vermek isteyen davetlilerin ricasını ilk dakikalarda geri çevirmeyen şarkıcı, taleplerin sonu gelmeyince isyan etti; “Artık şu telefonları ellerimizden bırakalım lütfen ve eğlenelim” dedi. Ancak bu uyarı da selfie çekimlerini durdurmaya yetmedi. Bir ara sahnenin önüne oturarak kendisiyle aynı kareye girmek için çaba harcayan bir hayranının azmi, Kenan Doğulu’yu bile güldürdü. Doğulu, gecenin sonunda kendisini kuliste bekleyen nişanlısı Beren Saat’le birlikte, otopark çıkışından oteli terk etti.

Geldi sahneye oturdu

Kenan Doğulu, sahne aldığı davette konukların kendisiyle selfie çektirmek için yarışa girmesi üzerine isyan etti: “Yeter artık telefonları kapatalım!”

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2014, 10:50

banner102