banner239
banner218

Koca Koca Yalanlar'da Müjgan ve Sude'den Ahmet'e ağır darbe

Koca Koca Yalanlar 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Koca Koca Yalanlar yeni bölümde Müjgan, Ahmet'in neyi var neyi yoksa alıyor. Dımdızlak kalan Ahmet'i artık Sude de istemiyor. Ahmet'in tek seçeneği tekrar Müjgan'la barışmak...

Koca Koca Yalanlar'da Müjgan ve Sude'den Ahmet'e ağır darbe

Kanal D'nin sevilen dizisi Koca Koca Yalanlar'ın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Koca Koca Yalanlar yeni bölümde paraya pula önem vermeyen Müjgan intikam için Ahmet'in neyi varsa el koyuyor. Beş parasız kalan Ahmet'i Sude de istemiyor. Sude resmen Müjgan'a yalvararak "Ahmet'i geri al" diyor. Osman en yakın arkadaşına teselli vererek Ahmet'i hayata döndürüp Müjgan'ı tekrar kazanması için planlar yapıyor. Erdem konusu ise tam bir muamma...

kocakocayalanlar18092018.mp4

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koca Koca Yalanlar 6. Bölümünde Ahmet, Müjgan'ın kendisini affetmesi için her yolu denerken; Müjgan'ın eski arkadaşı Erdem çıkageliyor!

Sude ile karısı Müjgan'ı aldatan Ahmet, oldukça pişmandır. Sude'nin gerçek yüzünü yavaş yavaş görür ve Müjgan'ın ne kadar değerli bir insan olduğunu anlamaya başlar. Fakat Müjgan için geri dönüş yoktur. Yaşadığı haksızlığı kabullenemeyen Müjgan, geri adım atmaz. Üstelik Müjgan'ın artık Sude gibi oldukça büyük bir derdi vardır. Müjgan ile uğraşmaktan vazgeçmeyen Sude, son olarak onu büyük bir tuzağın içine atar. İş arayan Müjgan'ı ağına düşüren Sude, bir kumarhaneye yollar. Kumarhaneye yapılan baskında Müjgan, Canan ve Nilgün tutuklanırlar.

Sude'nin yaptığı plan, başarıya ulaşırken Müjgan ona karşı iyice bilenir. Sude'nin yaptıklarını yanına bırakmak istemeyen Müjgan, en büyük desteği Nilgün ve Canan'dan alacaktır. Öte yandan Osman, Canan'ın kalbini kazanmaya çalışır. Fakat Canan, yaşadıkları geceyi hatırlamamaktadır. Osman, her şeyi itiraf etmeye hazırlanırken Canan'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Müjgan'ın eski arkadaşı Erdem'in gelişi, Ahmet'i kuşkuya düşürür. Müjgan'ın gönlünü birine kaptırmasından korkan Ahmet, onu kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2018, 13:13
banner230