banner339
banner391
banner313

Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Yapımcıdan ilk açıklamaDiriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonu heyecanla bekleniyor. TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Diriliş Ertuğrul yeni sezonu ne zaman başlayacak?
banner353

Diriliş Ertuğrul yeni sezon hakında yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısı açıkladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile gündemden düşmeyen tarihi dizi Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusu merak konusu oldu. Tekden Film Yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Diriliş Ertuğrul 3. sezonun yeni sezonda 1-2 hafta gecikmeli başlayacağını duyurdu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNE YENİ OYUNCULAR

Tekden Film Yapımcısı ve senaristi Mehmet Bozdağ, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Bu yıl yaşadığımız darbe süreci hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yeni eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde yaralanması, çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır” ifadelerini kullandı.

Mehmet Bozdağ, “Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayretiyle bu sezon bir kaç hafta gecikmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah Ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır” mesajını yayımladı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 22:18
banner218

banner344

banner394

banner343

banner393

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k