banner239
banner218

Cem Yılmaz eski aşkına döndü

Cem Yılmaz, Avustralyalı sevgilisi Melanie Shepherd'ın ülkesine dönmesinin ardından hiç vakit kaybetmedi. Ünlü şovmen, 5 yıl önceki sevgilisi Hare Sürel'le yeniden birlikte.

Cem Yılmaz eski aşkına döndü

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ahu Yağtu'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra eski günlerine döndü. Evlenmeden önce özel hayatıyla sık sık gündem olan Yılmaz, boşandıktan 4 ay sonra Avustralyalı sevgilisi Melanie Shepherd ile ortaya çıktı. 
 

ÇAPKINLIKTA DA BAŞARILI

İstanbul'da yaklaşık 10 gün geçirdiği sevgilisini geçtiğimiz günlerde ülkesine uğurlayan Yılmaz, çapkınlıkta vakit kaybetmedi. Ünlü komedyen, çekimlerine başladığı yeni filmi "Pek Yakında"nın da kadrosuna dahil ettiği Hare Sürel'le son günlerde sık sık baş başa görüldü. Cem Yılmaz, 2009 yılında da aşk yaşadığı ve Cansu Dere uğruna terk ettiği genç oyuncuyla en son 24 Mayıs Cumartesi akşamı birlikteydi.

CİHANGİR'DEN ORTAKÖY'E

Ünlü komedyen, saat 19.30 civarında Sürel'i, Cihangir Sports Center'dan almaya gitti. Garajına yeni kattığı gri renkli Ferrari'siyle Hare Sürel'i Cihangir'den alan Cem Yılmaz, buradan da müdavimi olduğu Ortaköy'deki Zuma'ya gitti.

Yine geçtiğimiz hafta baş başa görülen Hare Sürel ile Yılmaz'ın; objektiflere ne zaman yakalanacağı ise merak konusu oldu. Bu arada Sürel ile Cem Yılmaz'ın samimiyeti, 'Pek Yakında' filminin diğer oyuncuları ve set ekibinin gözünden de kaçmadı!

MELANIE KAYIP

Avustralyalı güzel, Cem Yılmaz'la İstanbul'da geçirdiği yaklaşık 10 günün ardından yeniden ülkesine döndü.

CANSU DERE İÇİN TERK ETTİ

Ünlü komedyen, genç oyuncu Hare Sürel'den ayrıldıktan sonra Cansu Dere'ye döndü. Yılmaz, Dere'yi de terk edip Ahu Yağtu ile evlendi!

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2014, 13:33
banner230