Kuşadası’nda motosiklet otomobile çarptı: 2 yaralı Kuşadası’nda motosiklet otomobile çarptı: 2 yaralı

Kuşadası’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı. Sabah Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan programda, Özer Türk Stadı’nda sergilenen birbirinden renkli gösteriler, büyük beğeni topladı.

Whatsapp Görsel 2024 05 19 Saat 14.21.42 E4B227C6 Kopya

Kuşadası’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, saat 09.00’da sahilde bulunan Atatürk Anıtı’na Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ramazan Oğuz Verim tarafından çelenk sunulmasıyla başladı. Ardından Özer Türk Stadı’nda devam eden resmi törene Kuşadası Kaymakamı İbrahim Keklik, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ali Berksoy, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ataman, belediye meclis üyeleri, kentte görev yapan idari ve mülki amirler, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Kuşadası’nın Fransa’daki kardeş şehri olan Creil’den gelen heyet ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Whatsapp Görsel 2024 05 19 Saat 14.21.42 137Fe516

Özer Türk Stadı’ndaki programda, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Kuşadası Kaymakamı İbrahim Keklik ve Belediye Başkanı Ömer Günel, törene katılan öğrenciler ve vatandaşların bayramını kutladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşmaların ardından dans ve jimnastik gösterileri sergilendi. Kutlama programında lise öğrencileri tarafından okunan “Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ata’ya Cevabı” Kuşadalılar tarafından ayakta alkışlandı.

Whatsapp Görsel 2024 05 19 Saat 14.21.42 D6E09Fd4

Kuşadası’nda 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında bugün saat 17.00’de Kısmet Otel Kavşağı’ndan İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’na kadar Gençlik Korteji düzenlenecek. 19 Mayıs coşkusu, kortejin ardından saat 20.45’te Belediye Hizmet Binası önünde, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü Ekin Dans Topluluğu tarafından “Bu 100den” adlı dans tiyatrosu sahnelenecek.