Fenerbahçe'de Altay Bayındır'a Avrupa devi talip! Transfer için 2 aday var Fenerbahçe'de Altay Bayındır'a Avrupa devi talip! Transfer için 2 aday var
Posta.com.tr | Missouri, Kansas'ta yaşayan Susie Torres, kulağındaki kaşıntı ve sürekli duyduğu hışırtı sesi nedeniyle soluğu doktorda aldı.

HEMŞİRE ODADAN KAÇTI

Torres'ı muayene eden hemşire, kulağının içine baktığında adeta odadan kaçarak 'birkaç kişi daha getireceğini' söyledi. Ardından "Sanırım orada bir böcek var" dedi. Ancak o böceğin en zehirli örümceklerden biri olduğu kimsenin aklına gelmemişti.

Kahverengi örümcek, dar alanlara rahatlıkla girip yaşayabiliyor ve son derecede zehirli bir tür. Örümcek, muhtemelen Torres uyurken kulağına girmişti ve şans eseri onu sokmamıştı.

Doktorlar, Torres'in kulaüğındaki örümceği operasyonla çıkardı ve Torres, bundan sonra işini şansa bırakmayacağını söyledi. "Örümceklerden oldukça korkuyorum" diyen Torres, artık uyurken kulak tıkacı kullanıyor.

Kahverengi örümceklerin ısırığı ölümcül olmasa da ciddi derecede doku hasarına neden olabilir. Örümceğin zehrinde cildi öldüren ve avuç içi kadar açık yaraya sebep olabilen bir toksin bulunur.