'Kızılcık Şerbeti' dizisinde 'Alev' karakterini canlandıran oyuncu Müjde Uzman geçen günlerde Instagram hesabından "Tükendim" başlıklı bir yazı paylaştı ve ardından peş peşe yayınladığı videolar ile zor günler geçirdiğini duyurdu.

Dizi setinin makyözü Esra Okumuş da karavanda çektiği videoda "Tükenmişlik sendromuna yakalandım. Hem de çok yakalandım. Beni siz tükettiniz. Allah düşmanımın başına bile vermesin" diyerek Müjde Uzman'ı ti'ye aldı.

MÜJDE UZMAN: ESRA DALGA GEÇMEDİ

Görüntü kısa sürede gündem olunca Müjde Uzman bir paylaşım yaparak "Esra'nın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değil. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna" ifadelerini kullandı.

FARUK TURGUT: PAYLAŞIM HOŞ DEĞİL

Eylem Tok ve oğlu ABD'de yakalandı Eylem Tok ve oğlu ABD'de yakalandı

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut ise gelen tepkiler üzerine "Oyuncumuz Müjde Uzman'ın paylaşımı sonrası set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır" açıklamasını yaptı.

İŞTEN ÇIKARILDI

Yapım şirketi Gold Film de Esra Okumuş ile iş akdini sonlandırdıklarını duyurdu: "Geçen günlerde oyuncumuz Müjde Uzman'ın yaşadıkları üzerine yaptığı paylaşımın ardından 'Kızılcık Şerbeti' ekibinde görev alan Esra Okumuş sosyal medya hesabından mizah adı altında video paylaşmıştır. Gold Film olarak iş ahlakı ve etik değerlerimize ters düşen bu paylaşımı nedeniyle Esra Okumuş'un iş akdi tarafımızca feshedilmiştir."