Ankara’da yaşayan 26 yaşındaki Umut Yılmaz, bir araç kiralama firmasından kiraladığı otomobilin arızalanması sebebiyle aracı kiraladığı yere iade etti. Hayatı o andan sonra kabusa dönen genç adam, firma sahiplerinin araçtaki hasarı ödetmek için kendisine 34 bin liralık senedi zorla imzalattıklarını iddia etti. Aynı kişiler tarafından tuzağa düşürülerek vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandığını ileri süren Yılmaz, saldırganların serbest bırakılmasıyla ikinci şoku yaşadığını söyledi.

Balıkesir’de Müsilaj-2 operasyonu: 21 şüpheli gözaltına alındı Balıkesir’de Müsilaj-2 operasyonu: 21 şüpheli gözaltına alındı
Ankara’da cep telefonu telefon alım satım işi yapan Umut Yılmaz (29), geçtiğimiz ay bir araç kiralama firmasından 2017 model bir otomobil kiraladı. Otomobili kullandıktan 2 saat sonra motor arızasıyla karşılaşan Yılmaz, aracı kiraladığı firmaya iade ederek aynı yerden başka bir araç kiraladı. O günden sonra hayatı kabusa dönen Yılmaz, araçtaki 28 bin 500 liralık hasar ile kullanılmamasından dolayı oluşan 5 bin 500 liralık ücretin firma tarafından kendisinden istediğini iddia etti.

Araç kiralama firması sahibi Fatih Y.’ ve beraberindekiler tarafından zorla senet imzaladığını belirten Yılmaz, aynı kişiler tarafından tuzağa düşürüldüğünü ve vücudunun farklı yerlerinden defalarca bıçaklandığını ileri sürdü. Sırtında, bacağında, karnında ve kolalarında derin bıçak yaraları oluşan Yılmaz, saldırganların serbest bırakılmasıyla başka bir şok yaşadı. Günlük yaşamını sürdürmekte çok fazla zorlandığını ifade eden genç adam, kendisinin ve ailesinin hala tehdit edildiğini söyleyerek yetkililerden yardım istedi. Umut Yılmaz, olayın azmettiricisinin ise Fatih Y.’nin abisi olan İlker Y. olduğunu ileri sürdü.

“BENİ ZORLA ARABAYA BİNDİRME ÇALIŞTILAR”