Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri'ndeki karakterlerden biri değildir? ATV ekranlarının heyecanla takip edilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünde 1 milyon TL'lik soru heyecanı yaşanıyor. Genç yarışmacı Batu Alıcı'nın büyük ödüle uzanan soruya vereceği yanıt merak ediliyor. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen yarışmada sorulan Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri'ndeki karakterlerden biri değildir?

Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri'ndeki karakterlerden biri değildir? Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğunda ATV ekranlarındaki yerini aldı. İzleyenlere pek çok konuda yeni bilgiler kazandıran uzun soluklu yarışmanın son bölümünde yarışmacıya yöneltilen, Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri'ndeki karakterlerden biri değildir?

SORU: Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri'ndeki karakterlerden biri değildir? Kim Milyoner Olmak İster milyonluk soru

A) Bala Hatun

B) Banu Çiçek

Burun estetiği sonrası hayatını kaybetti! Ameliyat öncesi fotoğrafları ortaya çıktı Burun estetiği sonrası hayatını kaybetti! Ameliyat öncesi fotoğrafları ortaya çıktı

C) Bamsı Beyrek

D) Bayındır Han

CEVAP: A

BATU ALICI KİMDİR?

ATV Kim Milyoner Olmak İster milyonluk soruyu açan Batu Alıcı 20 yaşındadır. Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği öğrencisidir. Bursalıdır. Babası makine; annesi tekstil mühendisidir.

Okulunun kayak takımında da yer alan genç isim, basketbol ve tenis sporlarıyla da haşır neşir olmaktadır. Instagram hesabı: batualiici

Mustafa Kemal Atatürk sorusu sayesinde 1 milyonluk soruya gelen Alıcı "Ben de Mustafa Kemal ile ilgili sorunun cevabını nereden hatırladığımı bilmiyordum. Tabi çok okudum hayatını da, öyle olunca da bir yerlerden geldi ve çekilmek de istemedim. Risk aldım ve çok mutluyum sorunun cevabını doğru bildiğim için" diye konuştu.