Alka Teknik olarak uzun yıllar sektördeki deneyimimiz ile iş ortaklarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız bünyesindeki geniş hizmet ağı, güler yüzlü hizmet anlayışı, çözüm odaklı yaklaşımlarla işletmelerin en büyük destekçisi konumundayız. Aluminyum süpürgelik, dilatasyon profili, duvar koruma sistemleri, otopark sistemleri, tavan profilleri konusunda sektördeki en bilinen marka konumundayız. Kaliteli hizmet müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak bu günlere kadar taşımanın heyecanını yaşıyoruz. 

Alka Teknik Hizmet Ücretleri

Alka Teknik hizmet ücretleri uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile belirlenmiştir. Artan maliyetlere rağmen her zaman müşteri odaklı düşünmeye çalışan bir firma olmak arzusundayız. Hizmet bedelleri ihtiyaç duyulan hizmetin türüne, istenen malzemeye, işlem yapılacak alanın boyutu, işletmenin konumuna bağlı olarak değişmektedir. Alka Teknik olarak uzun ömürlü, kaliteli işçilik için en iyi adres olduğunu deneyimden ve iş ortaklarımızın büyüklüğünden anlaşılmaktadır.  

Alüminyum Süpürgelik Fiyatları

Alüminyum süpürgelikler Alka Teknik bünyesinde en iyi şekilde sunulan hizmetler arasındadır. Alüminyum süpürgelik ücreti evin ölçüsüne, istenen ekstra özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Firmamız düşük maliyet kaliteli hizmet anlayışı ile bu konuda da en uygun fiyat anlayışı ile çalışmaktadır. Aluminyum süpürgelik bir evin olmazsa olmaz parçalarından biri haline gelmektedir. Birçok açıdan kullanımı faydalı olan bu ürünler evin daha temiz ve şık olmasını sağlamaktadır.

Alüminyum süpürgelik en çok tercih edilen süpürgelik çeşididir. Tezgah altı, duvar diplerine uygulanan süpürgelikler temizlemede oldukça kolaylık sağlamaktadır. Tezgah altına toz girmesini önleyerek daha rahat temizlik imkanı sağlar. Duvar diplerinde çöp birikmesini geciktirir, tozlanmayı azaltarak rutubetten koruması da oldukça faydalı yönlerinden olmaktadır. 

Dilatasyon Profili Ne İşe Yarar?

Dilatasyon profili ne işe yarar sorusu araştırılmaktadır. Yeni mühendislik sistemlerinde dilatasyon sıklıkla kullanılmaktadır. Binada meydana gelebilecek hasarlarda esneklik için bir takım boşluklara verilen isimdir. Ancak özellikle profesyonel iş merkezlerinde veya günlük kullanılan iç mekanlarda bazı kazalara, görüntü kirliliğine, dekorasyon bozulmalarına neden olmaktadır. Bu nedenle dilatasyon profilleri bu boşlukları en iyi şekilde doldurmaya yaramaktadır. 

Alka Teknik olarak birçok dilatasyon profil seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. 5-10-15 cm dilatasyonlar, şık dilatasyon kapakları, kasisli, çelik, su sızdırmayan profiller kurma konusunda en deneyimli işletmelerin başında gelmekteyiz. İşletmenize en uygun dilatasyon profilleri için bizimle iletişime geçebilir sipariş oluşturabilirsiniz.