Bitcoin ve diğer kripto paralar neden çakıldı? 3. Dünya Savaşı mı başlıyor? Bitcoin ve diğer kripto paralar neden çakıldı? 3. Dünya Savaşı mı başlıyor?
Orijinal hikayenin zengin dünyasını genişletmeyi amaçlayan yan dizi, bilim kurgu ve gerilim unsurlarını bir kez daha ustaca harmanlayarak izleyicilere unutulmaz bir deneyim vaat ediyor.

AMC, "Orphan Black" hayranlarını sevindirecek bir haberle gündemde. "Orphan Black" serisinin devamı niteliğindeki yeni dizi "Orphan Black: Echoes," 23 Haziran'da prömiyer yapacak. Bu yeni dizi, Krysten Ritter'ı başrolde Lucy olarak karşımıza çıkarıyor; Lucy, geçirdiği bir tıbbi prosedür sonucu kim olduğunu hatırlamadan uyanıyor. Ritter daha önce AMC'nin "Breaking Bad" dizisinde tekrar eden bir rol almış ve Marvel'ın "Jessica Jones" serisinde başrolde yer almıştı.

Yeni seri, "Orphan Black"in sona ermesinden birkaç on yıl sonra geçiyor. AMC'nin "Orphan Black: Echoes" için yaptığı açıklamaya göre dizi, "bir grup kadının birbirlerinin hayatlarına dokunarak heyecan verici bir yolculuğa çıkmasını ve kimliklerinin gizemini çözerek, aşk ve ihanetin sarsıcı hikayesini açığa çıkarmalarını" konu alıyor.

Keeley Hawes, Amanda Fix, Avan Jogia, James Hiroyuki Liao ve Rya Kihlstedt, dizinin ana kadrosunu tamamlıyor. Orijinal "Orphan Black" dizisinde, "She-Hulk: Attorney At Law" yıldızı Tatiana Maslany, Sarah Manning ve birbirine neredeyse tıpatıp benzeyen, hepsi klon olduğunu keşfeden birkaç kadını canlandırmıştı. Maslany, bu gösteride rollerinden herhangi birini tekrar canlandırmayacak olsa da, "Orphan Black"ten birkaç yardımcı oyuncu "Echoes"un ilk sezonunda görünecek.

"Orphan Black: Echoes," Anna Fishko tarafından yaratıldı ve 23 Haziran'da AMC, AMC+ ve BBC America'da izleyici ile buluşacak. Tabi ki Türkiye’den izlemek isteyen dizi hayranları içinde alternatif seçenekler mevcut.