Apple ürünlerine bir zam daha yaptı! İşte yeni fiyatlar... Apple ürünlerine bir zam daha yaptı! İşte yeni fiyatlar...
iPhone 15 Pro'nun paylaşılan görüntüleri, daha kalın bir kamera adası ve daha büyük lens çıkıntılarına sahip olacağını gösteriyor. Bununla birlikte Pro Max modelinde bir periskop sensöre işaret eden küçük bir ek kameraya yer verildiğini görüyoruz. Ayrıca iPhone 15 Pro, Koyu Kırmızı, Beyaz, Uzay Siyahı ve Altın da dahil olmak üzere farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor.

iPhone 15 Pro özellikleri

Bildirilenlere göre iPhone 15 Pro, 1,55mm boyutunda daha ince ekran çerçeveleri ve titanyum çerçeveye pürüzsüz bir şekilde geçiş yapan hafif bir kavise sahip olacak. Böylece iPhone 14 Pro'nun 147,46 x 71,45 x 7,84 mm ölçülerine kıyasla 146,47 x 70,46 x 8,24 mm ölçülerinde biraz daha dar bir tasarımla vitrine çıkacak. 

Söylentilere göre iPhone 15 Pro, özellikle kamera bölümünde daha fazla ışık yakalayan ve buna bağlı olarak aşırı veya az pozlamayı azaltan  yepyeni bir sensör teknolojisi ile donatılacak. Beklenen diğer özellikler arasında ise USB-C bağlantı noktası ve fiziksel tuş hissiyatı sunacak dokunmatik ses ve sessize alma tuşları yer alıyor. Ancak Apple tarafından onaylanan USB-C kablolarıyla sınırlı olacak.