• BIST 106.785
 • Altın 269,506
 • Dolar 5,6938
 • Euro 6,3037

  Hizmet için biraradalar

  17.04.2009 17:24
  Nazilli Köylere Hizmet Götürme Birliği İlçe Kaymakamı Caner Yıldız başkanlığında ilk olağan meclis toplantısını gerçekleştirerek asil ve yedek encümen üyelerini seçti.
  Hizmet için biraradalar
  Hizmet için biraradalar Hizmet için biraradalar Hizmet için biraradalar

  İl Genele Meclisi Üyelerinden Mehmet Güler ve Ahmet Eker, yapılan oylamada Köylere Hizmet Götürme Birliği asil üyeliğine, köy Muhtarları Zeki Açık ve Nurettin Karabulut encümen üyeliklerine getirildiler.
  Nazilli 5 No"lu sağlık Ocağında gerçekleştirilen toplantıya İl Genel Meclis üyeleri, 23 yeni seçilen muhtar olmak üzere toplam 59 köy muhtarı eksiksiz katıldılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Ercan, İlçe Tarım Müdürü Sunay Güler, Sağlık Grup Başkanı Dr. Orhun Örer, İlçe Müftüsü Hasan Hüsnü Sula, Nüfus Müdürü Hacer Gürkaş, Aydem Elektrik A.Ş. Nazilli Şube Müdürü Şevket Öztunç ve Özel İdare Müdürü Yılmaz Tütüncüoğlu"da toplantıda hazır bulundu.
  İlk toplantıda Birlik Encümen üyelerinin seçimi yapıldı. Yapılan seçim sonucunda MHP İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Güler 45, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Eker 41, Işıklar Köyü Muhtarı Nurettin Karabulut 53 ve Sevindikli Köyü Muhtarı Zeki açık 47 oy alarak yeni dönem için Birlik Encümen Üyeliklerine seçildiler. Düzenlenen ilk toplantıda köy muhtarları yeni dönem için yapılmak ve köylerinde bulunan eksiklikleri dile getirdiler. Toplantı sonunda bir açıklama yapan İl genel meclisi eski ve yeni dönem Üyesi AK Partili Ahmet Eker, CHP ve MHP koalisyonuna rağmen toplantıda seçildiğini ifade ederek “Aydında CHP ve MHP birlikte koalisyon kurarak İl Genel Meclisinde söz sahibi olmak istiyor. Aydın"da bu gerçekleşti. Ancak Nazilli"de köy muhtarlarımızın aldığı hizmetleri inkar etmediğini gördüm. Bu da koalisyona rağmen seçilmemde önemli bir etken oldu. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim