Aydınpost haber sitesi imtiyaz sahibi Erman Çetin'in bugünkü “Aydın’da adeta kanalizasyon patladı, her şey ortaya çıkıyor” köşe yazısındaki CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı ile ilgili “CHP İl Başkanı Hikmet Saatçi’nin oğlu, kızı ve gelini belediyede çalışıyormuş. Durun daha bitmedi kendisi de Büyükşehir’den maaş alanlardanmış. Maşallah aile boyu besin zinciri kurmuşlar!” ifadelerine CHP Aydın İl Başkanı Hikmet  Saatçi'den imzalı cevap geldi.

Başkan Günel: “İşçi kardeşlerimin her zaman yanındayım” Başkan Günel: “İşçi kardeşlerimin her zaman yanındayım”

CHP İl Başkanı Hikmet Saatçi için şok iddia: Oğlu, kızı, damadı ve gelini belediyeden maaş alıyor CHP İl Başkanı Hikmet Saatçi için şok iddia: Oğlu, kızı, damadı ve gelini belediyeden maaş alıyor

Saatçi’nin verdiği cevapta oğlu, kızı ve gelini ile ilgili bölüme açıklık getirmemesi dikkat çekti. CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi “Yaklaşık 7 yıl önce (2016) ve sadece kısa bir süre görev aldığım konu ile alakalı şimdi gündem olması ve bunun hala devam ediyor gibi gösterilme çabası beyhudedir. Bu zaman aralığı dışında belediyemiz de hiçbir görevim olmadığını kamuoyuna belirtmek isterim.” ifadeleriyle kendisi ile ilgili bölüme cevap veren Hikmet Saatçi’nin oğlu, kızı ve gelininin Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde hala çalışıp çalışmadığına açıklık getirmesi Aydın kamuoyu tarafından bekleniyor.

Erman Çetin yazdı: Aydın’da adeta kanalizasyon patladı, her şey ortaya çıkıyor! Erman Çetin yazdı: Aydın’da adeta kanalizasyon patladı, her şey ortaya çıkıyor!