• BIST 108.489
 • Altın 151,185
 • Dolar 3,6704
 • Euro 4,3242

  Her bölümde servet kazanacak!

  26.06.2014 08:40
  Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, yeni sezon için bölüm başı öyle bir ücretten kapı açtı ki...
  Her bölümde servet kazanacak!
  Her bölümde servet kazanacak! Her bölümde servet kazanacak! Her bölümde servet kazanacak!

  Son iki se­zon­dur ek­ran­da is­te­di­ği ba­şa­rı­yı ya­ka­la­ya­mayan Nurgül Yeşilçay, reytinglerde başarı yakalayamasa da değerinden bir şey kaybettirmiyor. 'Aşk ve Ce­za­' di­zi­sin­den son­ra rol al­dı­ğı bir­kaç ya­pım rey­ting kur­ba­nı ol­ma­sı­na rağ­men Ye­şil­çay bö­lüm ba­şı üc­re­ti­ni gi­de­rek art­ı­rı­yor. Nurgül Yeşilçay'ı kızdıran fotoğraflar: Hesabını sorarım! Yeni filminde konsomatris olacak.

  ÖZCAN DENİZ'DEN SONRA 100 BİN BARAJINI AŞTI

  Bir sü­re di­zi­le­re ara ve­re­ce­ği­ni açık­la­yan an­cak ge­len ca­zip tek­lif­ler kar­şı­sın­da ka­ra­rın­dan vaz­ge­çen ün­lü Oyun­cu, ye­ni se­zon üc­re­tiy­le du­dak uçuk­lat­tı. Bölüm başına 140 bin lira talep eden Nurgül Yeşilçay , Asmalı Konak'taki rol arkadaşıÖzcan Deniz'den sonra 100 bin barajını aşan ikinci oyuncu oldu. bugün'de yer alan habere göre; Özcan Deniz, Kasım 2014'te ekrana gelecek 'Kaderimin Yazıldığı Gün' adlı dizi için bölüm başına 150 bin liraya anlaştı.

  YENİ FİLMİNE KONSANTRE OLDU

  Ye­ni se­zon için bir çok diziden teklif alan ün­lü oyun­cu­nun şu an­da dü­şün­dü­ğü tek ko­nu ise Er­den Kı­ra­l'­ın ye­ni fil­mi 'Ge­ce­'… Film­de Mert Fı­rat ve Vil­dan Ata­se­ve­r'­le bir­lik­te rol ala­cak olan Ye­şil­çay, İz­mi­r'­de ya­pı­la­cak çe­kim­le­re kon­san­tre ol­du.Ün­lü oyun­cu di­zi tek­lif­le­ri­ni si­ne­ma fil­mi­nin çe­kim­le­ri bit­tik­ten son­ra de­ğer­len­di­re­cek.

  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter kullanılmayan ve kişilik haklarını hiçe sayan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim