Hakkı İlek hangi takımda? O Ses Türkiye yarışmasında performans sergileyen isim, finale kadar ilerlemeyi başardı. Gelişme ile birlikte O Ses Hakkı kim, nereli? soruları akıllara geldi. İşte, Hakkı İlek hakkında...

Bakan Nebati’den ilginç açıklamalar: Ben çiftçiyim, iş adamıyım, ekonomistim Bakan Nebati’den ilginç açıklamalar: Ben çiftçiyim, iş adamıyım, ekonomistim


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Başarılı isim Hakkı İlek, TV8'in popüler yarışma programında şarkılar seslendiriyor. Yarışmacı, Murat Boz'un takımında finale kadar ilerledi. O Ses Türkiye 2021'e ise Tekirdağ'dan katılıyor.

HAKKI İLEK KİMDİR?

Hakkı İlek, yarışmaya Tekirdağ’dan katılıyor. 3 sezondur Antalya’da sahne alıyor. Müzisyen olan Hakkı İlek, şarkı yazarlığı ve solistlik yapıyor.

İlek, Instagram’da hakkiilek kullanıcı adıyla yer alıyor. Yarışmacı, Simay İlek ile evli. Yarışmada üç şarkı söyleyen Hakkı İlek’i kadrosuna katmak almak isteyen jüri arasında büyük mücadele vardı. Murat Boz Oğuzhan Koç’u, Beyazıt Öztürk ise Ebru Gündeş’i blokladı. Murat Boz'un takımında yarışıyor.