Bodrum-Yalıkavak yolunda geçirdiği trafik kazasında ölümden dönen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, geçirdiği kazadan 12 saat sonra tekerlekli sandalye ile sahneye çıkıp konser verdi. Ayağındaki kırık nedeniyle Günay Restoran'daki konserinde oturarak parçaları seslendiren Tatlıses'i çok sayıda hayranı dinledi.

Bodrum ilçesi Yalıkavak yolu üzerinde bugün saat 10.50'de, yağış nedeniyle kayganlaşan yolda aracının kontrolünü kaybeden Gültekin Gülsoy idaresindeki kamyon karşı şeride geçerek içinde İbrahim Tatlıses'in olduğu minibüse çarptı. Kazada savrulan araçlar, şarampole yuvarlandı, Tatlıses'in içinde bulunduğu minibüs alev aldı. Yardıma koşan çevredekilerin müdahalesiyle alevler büyümeden söndürüldü. Aracın içerisinde mahsur kalan Tatlıses'i çevredekilerin müdahalesi alevlerden kurtardı. 

Sabah saatlerinde yaşanan kazanın ardından İbrahim Tatlıses, akşam saatlerinde tekerlekli sandalye ile tedavi gördüğü Bodrum Acıbadem Hastanesi'nden ayrılıp önceden konser programı olan Ortakent'te bulunan Günay Restoran'a geldi. Neşesi oldukça yerinde olduğu gözlenen İbrahim Tatlıses, bir yandan şarkı okuyup diğer yandan da yaşadığı kazayı hayranlarına anlattı. Sahnede zaman zaman duygusal anlar da yaşayan Tatlıses, oturduğu yerden verdiği konserinde, izleyiciye karşı ayaklarını uzatmak zorunda kaldığından dolayı hayranlarından özür diledi. Konser sırasında doktorunun gözünü İbrahim Tatlıses'ten ayırmaması dikkat çekti.

Herkes merak ediyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ne açıklayacak? Herkes merak ediyor... Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün ne açıklayacak?

DİLAN VE İDO BABASINI YALNIZ BIRAKMADI