banner83

Yılmaz Özdil Erdoğan'a cevap verdi

Başbakan Erdoğan'ın hedefindeki Yılmaz Özdil Erdoğan'a köşesinden yanıt verdi.

Yılmaz Özdil Erdoğan'a cevap verdi
banner94
banner26

Daha önce patronu Aydın Doğan'a "kovun bunu" diye seslenen Başkan Erdoğan dünkü grup konuşmasında da Yılmaz Özdil'e yüklenmeye devam etti. Özdil ise Erdoğan'a köşesinden yanıt verdi.

İşte Yılmaz özdil'in yazısının bir bölümü:

Başbakanımızın markette daldığı Somalı vatandaş, önce çıktı vaziyeti izah etti, “Sayın başbakanımız istem dışı tokat vurdu, isteyerek vurduğunu sanmıyorum, kendisini seven biri olarak, şu anda Soma kömür işletmesinde çalışıyorsam, onun sayesinde çalışıyorum, o esnada dondurma dolabının önüne düştüm” dedi. Bilahare izahını değiştirdi, “Sayın başbakanımız bana vurmadı, beni korudu, başbakanımızın bana tokat attığını zannettim, sonra olayı çözdüm, başbakanımız bana müdahale eden korumaları itti, o esnada dondurma dolabının önüne düştüm” dedi.

*

Vaziyeti, dondurma dolabının önünden izah edeyim...

*

Başbakanımız, aslında beni korumak istemiştir, istemdışı olarak “onu kapının önüne koyun” demiştir. İsteyerek kovdurtmak istediğini sanmıyorum. Aslında önce bizzat beni kapının önüne koydurmak istediğini zannettim, sonra kendisini seven biri olarak, olayı çözdüm... Basın özgürlüğünde maden ocaklarından farksız olan Türkiye'de gazetecilik yapıyorsam, onun sayesinde yapıyorum!

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2014, 12:24

banner102