banner339
banner274

Titiz hırsızlar

İstanbul Üsküdar Acıbadem Mahallesi’nde, 16 Ağustos 2021 günü saat 14.00 sıralarında bir eve giren hırsızlar, tektaş yüzük, beştaş yüzük, 2 pırlanta bileklik, 3 pırlanta küpe, 1 zümrüt kolye, 2 pırlanta kolye, 2 çeyrek altın, gram altın, çengelli altın, 7 altın zincir, 2 alyans yüzük, 1 elmas küpe, 1 elmas yüzük, 5 erkek kol saatini çalarak kayıplara karıştı. Ev sahibi ziynet eşyaları ve kol saatlerini yerlerinde bulamayınca polisi arayarak şikâyetçi oldu.

Titiz hırsızlar
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Polis ekipleri, binanın girişindeki ve sokaktaki kamera görüntülerini topladı. Evde parmak izi incelemesi yapıldı. Binanın girişindeki kameradan elde edilen görüntülerde, bir erkek ile bir kadının binaya girerken kapının yanında bulunan dezenfektanla ellerini temizledikleri, daha sonra eve girerek soydukları belirlendi.

Kamera görüntülerinden yola çıkan ekipler hırsızların kimliklerini deşifre etti. Rabia Yılmaz düzenlenen operasyonla yakalandı. Emniyet’te bir suç kaydı olduğu anlaşılan Rabia Yılmaz çıkarıldığı adliyede tutuklanarak cezaevine gönderildi. Polis diğer hırsızı arıyor.
banner218