banner274

Sakarya'da hırsızlık şüphelisini eve kurulan kamera yakalattı

Sakarya’da temizliğe gittiği evlerde hırsızlık yaptığı öne sürülen N.K. adlı kadın, bir ev sahibinin kurduğu gizli kamera sistemiyle yakalandı.

Sakarya'da hırsızlık şüphelisini eve kurulan kamera yakalattı
banner328


 

Ramiz Kaan Oktar'ın haberine göre, 4 arkadaş, N.K. adlı kadını sırayla evlerine temizliğe çağırıyordu. 4 kadın kendi aralarında konuşurken temizliğin ardından paralarının eksildiğinden bahsetti ve N.K.’nın hırsızlık yaptığından şüphelendiklerini anlattı. Bunun üzerine kadınlardan biri evine güvenlik kamerası kurdurdu. N.K. evden ayrıldıktan sonra görüntüleri arkadaşlarıyla izleyen ev sahibi şok yaşadı. Temizlik yaptığı evde, ev sahibinin misafirlerini ağırladığı sırada yatak odasına giren N.K.’nın bir süre dolapları kurcaladıktan sonra ev sahibi kadının çantasını açarak para çaldığı anlar saniye saniye kaydedildi.ÖNCE GÜVEN KAZANMIŞ

Ev sahibi kadın, kamera görüntüleriyle polise başvurdu. Zanlı N.K.’nın piyasadan daha uygun fiyatla çalıştığı ve şehirde tanınmış işadamlarının evlerine de temizliğe gittiğini söyleyerek ev sahiplerinin güvenini kazandığı iddia edildi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 18:32
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k