banner339
banner274

Mesut Özil kayınvalidesi için kesenin ağzını açtı: 12 milyon TL'lik jest!

Futbolcu Mesut Özil, eşi Amine Gülşe'nin annesi Gülter Gülşe'ye Acarkent'ten yaklaşık 12 milyon değerinde bir villa satın aldı.

Mesut Özil kayınvalidesi için kesenin ağzını açtı: 12 milyon TL'lik jest!
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Fenerbahçe'nin Arsenal takımından transfer ettiği ve geçtiğimiz sezon beklentileri karşılayamayan ünlü futbolcu Mesut Özil, kayınvalidesi için kesenin ağzını açtı.

KAYINVALİDESİNE 12 MİLYON TL'YE EV ALDI
Sırf kayınvalidesi 'rahat etsin diye' paradan kaçınmayan Özil, 12 milyon TL'ye Acarkent'ten ev aldı. Çamlıca'da, Elif Dürüst'ün villasını alan Mesut Özil, karısının isteği üzerine kayınvalidesini de kendi yakınına taşıdı. Özil'in, İngiltere'de oynarken hayatını birleştirdiği 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe'nin ailesiyle arasının çok iyi olduğu belirtiliyor.

ALİ KOÇ'TAN UYARI GELDİ
Öte yandan dün akşam Habertürk ekranlarına konuk olan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Mesut Özil'le ilgili de çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. İsim vermeden Mesut'a uyarılarda bulunan Koç, "Geçmişin çok iyi olabilir, tribünlerin ruhu başkadır. Baktılar 5-6 maç beklerler, tökezlersen ıslıklarlar. Her zaman günümüze bakacaksın. Futbolda geçmiş yoktur" ifadelerini kullandı.
banner218