banner158
banner218

Maymunlar Cehennemi Başlangıç filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Maymunlar Cehennemi Başlangıç filmi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?
banner216


Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filmi konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından araştırılıyor. 1968 yılında çekilen serinin en son filmi olan Maymunlar Cehennemi: Başlangıç filminin kadrosunda James Franco, Freida Pinto, John Lithgow, Brian Cox bulunuyor. Filmin yönetmenliğini Rupert Wyatt yapıyor.

Genetik mühendislerinin maymunların üzerinde yaptıkları çalışmalar sonucu maymunlarda zihinsel gelişmeler olmuştur. Bunları gözlemleyen Will Rodman bir maymunu o genetik araştırmaların yapıldığı tesisten kaçırır. Filmin asıl konusu bundan sonra başlar. Will maymunla dostluk kurar ve ona pek çok şey öğretip bir insan gibi yaşatmaya çalışır. Fakat maymun bunu fark eder.
Bir gün, Will'in babası araba kazası yapar. Çarptığı arabanın sahibi Will'in babasının üzerine yürür ve bunu gören Cesar (Will, maymuna bu adı verir.) sinirlenip adamı yaralar. Bunun üzerine Cesar maymun hapishanesine atılır. Burada birçok maymunla tanışır ve pek çok işkenceye katlanır. Fakat Will'e de kırgınlığı geçmez, çünkü Will'in onu orada bıraktığını sanır. Cesar bütün bu olanlara rağmen plan kurar ve maymun arkadaşları ile kaçar ve ardından genetik mühendislerinin bulunduğu binayı yağmalarlar. Birçok insanı öldürüp ormana ulaşmaya çalışırlar ve başarırlar. Filmin sonunda Will, Cesar'a yanında kalabileceğini söyler; fakat Cesar, evinin maymunların yanı olduğunu söyler.

Oyuncu kadrosu