banner339
banner274

Kızı vahşice öldürülen acılı anne isyan etti: İçim yanıyor

Erzurum'da otoparkta bir arkadaşının tanıştırdığı Muhammet Yalçın (22) tarafından 37 yerinden bıçaklanarak öldürülen Zeynep Uçar’ın (19) annesi Arzu Uçar, "Evladıma doyamadım. Yavrumun sesini özledim. Artık bu tür cinayetlere 'dur' denilsin. İçim yanıyor" dedi.

Kızı vahşice öldürülen acılı anne isyan etti: İçim yanıyor
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Palandöken ilçesi, Börekli köyünde yaşayan Arzu- Lütfettin Uçar çiftinin 4 kızından üçüncüsü olan Zeynep Uçar, arkadaşının tanıştırdığı Muhammet Yalçın ile sosyal medya üzerinden konuşup birkaç kez buluştu. Bir süre sonra Uçar, Mehmet Yalçın’dan ayrılmak istedi, onu bütün sosyal medya hesaplarından engelledi. Fakat Mehmet Yalçın, Zeynep Uçar’ı rahatsız etmeye devam etti.

19 Kasım günü Zeynep Uçar, Yakutiye ilçesi, Saraybosna Caddesi'nde Mehmet Yalçın ile karşılaştı. Tartışan Uçar ve Yalçın bir süre birlikte yürüdü. Açık otoparka geldiklerinde Mehmet Yalçın, Zeynep'i taşıdığı ekmek bıçağı ile çevredekilerin gözleri önünde 37 yerinden bıçakladı. Yalçın kendisini de 17 yerinden bıçaklayarak yaraladı. Hastaneye kaldırılan Zeynep Uçar ile Mehmet Yalçın kurtarılamadı. Zeynep'in ölümü ailesi, yakınları ve yaşadığı köyü de yasa boğdu.'BEN YANDIM, BAŞKA ANNELER YANMASIN'
banner218