banner339
banner274

Kate Beckinsale hastanelik oldu

Rol aldığı projenin setinde belini inciterek hastanelik olan Kate Beckinsale, sosyal medya hesabından sağlık durumunu paylaştı. Hasta yatağında poz veren İngiliz oyuncu, kendisine gelen mesajlara teşekkür etti.

Kate Beckinsale hastanelik oldu
banner401
banner427


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

İngiliz oyuncu Kate Beckinsale, geçtiğimiz hafta Las Vegas'ta yeni filminin çekimleri esnasında belini incittiği için hastaneye kaldırılmıştı. 48 yaşındaki Beckinsale, son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

'ÇOK DAHA İYİ HİSSEDİYORUM'

Hastane yatağında çekilen fotoğrafını yayınlayan Kate Beckinsale, gönderisine, "Çok daha iyi hissediyorum. Nazik mesajlarınız ve sevginiz için çok teşekkür ederim." ifadelerini not düştü. Takipçilerinden ünlü oyuncuya, "Geçmiş olsun" mesajları yağdı.YILLAR SONRA GELEN İTİRAF

2001 yapımı "Pearl Harbor" filmiyle ünlenen Kate Beckinsale, yıllardır herkesten gizli tuttuğu bir sırrını açıklamıştı. Beckinsale, "Yıllar önce 20 haftalık bir bebeğimi kaybettim. Hamileliğimi sessiz tutmayı başarmıştım. Kesinlikle içeri çöktüm ve kimse bilmiyordu. Ayrıca kayıptan sonra vücudunuzun kalp kırıklığı devam ediyor" demişti.

Kate Beckinsale, ayrıca "Sütün geliyor ama besleyecek çocuğun yok..." şeklinde duygusal bir açıklamada bulunmuştu.
banner218