banner339
banner313

Kadir İnanır'dan güzel haberler geliyor! Doktoru: 'Bugün yüzümüz gülüyor'

2 gün önce, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı Denizli Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavisi devam eden ünlü sanatçı Kadir İnanır’ın sağlık durumuyla ilgili doktorları güzel haber verdi.

Kadir İnanır'dan güzel haberler geliyor! Doktoru: 'Bugün yüzümüz gülüyor'
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

PAÜ Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, İnanır’ın takip ve tedavi sürecinde 6 kişilik bir ekip kurulduğunu belirterek, "Takip sürecinde, geçen pazar günü oluşan ve ani şekilde gelişen bir kanama tespit edildi. Kendisini ameliyat ettik. Arkasından gelen süreçte yoğun bakımda hastamızı takip etmeye devam ediyoruz. Gelinen son nokta oldukça iyi ve yüz güldürücü. Sanatçımız Kadir İnanır kendi öz bakımını yapabilecek düzeyde konuşuyor, telefonunu kullanabiliyor. Bizlerle espri yapıp şakalaşabiliyor" diye konuştu.

’GEREKLİ MÜDAHALELER ZAMANINDA YAPILDI’

PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan ise Kadir İnanır’a geçirdiği rahatsızlık sonrası gereken müdahalenin tam zamanında yapıldığını söyledi. Prof. Dr. Kutluhan, "Bugün yüzümüz gülüyor. Sanatçımız Kadir İnanır, hastanemize intikal ettiğinden itibaren çok yakın takip edilmiş olup, bu takibin sonunda gereken müdahaleler zamanında yapılmıştır. Zamanında yapılan bu müdahaleler hastamızın kötü sonuçlar elde etmesine engel olmuştur. Biz de bu konuda çok mutluyuz" dedi.
banner218