banner158

Jurassic World filmi konusu ve başrol oyuncuları

Jurassic World filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 2015 yılında vizyona giren Jurassic World filminin yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow oturuyor. Macera, Aksiyon ve Bilim Kurgu türünde çekilen film Türkiye'de 12 hafta boyunca vizyonda kalırken toplamda 7.546.482,00 TL hasılat elde etti. Peki Jurassic World filminin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Jurassic World filmi konusu ve başrol oyuncuları


Jurassic World filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. 12 Haziran 2015 yılında vizyona giren Jurassic World filminim yönetmen koltuğunda Colin Trevorrow yer alıyor.

JURASSİC WORLD FİLM KONUSU

Kosta Rika yakınlarındaki Pasifik kıyılarında kurulu olan Isla Nublar adası, bundan tam 22 yıl önce Jurassic Park hikayesinin başlangıcına ev sahipliği yapmıştı. John Hammond'ın tasarladığı sıradışı park projesi, yıllar sonra hayata geçirilir ve böylece dinozor temalı, tam teşekküllü bir park ortaya çıkar.

Ne var ki Jurassic World adındaki bu parkın sahibi Simon Masrani ve yardımcıları için, yıllar içerisinde azalan ziyaretçi sayısı çok büyük bir soruna dönüşür. Bu nedenle ziyaretçilerin ilgisini artırmak amacıyla riskli bir planı uygulamaya koyarlar. Simon Masrani'nin sahibi olduğu şirket, parktaki dinozorların genlerinden yeni bir dinozor türü yaratmaya karar verir. Ancak bu plan, ada sakinlerinin hayatını tehlikeye atacak ciddi bir tehditle sonuçlanır.

JURASSİC WORLD FİLMİ BAŞROL OYUNCULARI

Jurassic World filminin başrollerinde Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Ty Simpkins, B.D Wong, Judy Greer, Irrfan Khan, Vincent D'onofrio yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2019, 17:11
banner192