banner158
banner218

Gezici'nin son seçim anketi sonuçları açıklandı

FETÖ'cü olmakla gurur duyduğunu söylemekten çekinmeyen Enes Kanter'in merikan güreşçisi Dana Brooke ile aşk yaşamaya başladığı ortaya çıktı.

Gezici'nin son seçim anketi sonuçları açıklandı
banner216

Almanya'nın etkili yayın organlarından Spiegel, FETÖ'cü Enes Kanter'i konu alan bir haber yayımladı.

Maximilian Popp imzalı haberde, “Türk hükümeti NBA yıldızı Enes Kanter'i, -Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirdiği için- terörist olarak kabul ediyor ve kovuşturuyor. Kanter, Erdoğan'ın gözünde de bariz bir terörist. Öte yandan Kanter'i zaten genel anlamda bir kahraman olarak gören de pek olmadığı gibi, onun İslamcı vaiz Gülen ile bağı ve ilişkisi muhalif kesimde dahi büyük tepkiye neden oluyor” ifadeleri yer aldı.

“TÜRKİYE'DEKİ TARAFSIZLAR DAHİL TÜM KESİMLERDEN BÜYÜK TEPKİ VE ELEŞTİRİ ALIYOR”

Haberde ayrıca şunlar kaydedildi:

“Kanter, Gülen yandaşlığı ve ona -ailesini dahi reddedecek ölçüde- sadakati nedeniyle Türkiye'deki, tarafsızlar dahil tüm kesimlerden büyük tepki ve eleştiri alıyor. Bu hali ile Enes Kanter Gülen cemaati için adeta bir hediye sayılıyor çünkü cemaat onu Türk hükümetine karşı uyguladığı propaganda savaşında her fırsatta kullanıyor. (…) Türkiye'de, Gülen cemaatinin, ülkedeki darbe girişimi ve -ele geçirmek üzere- devletin en önemli kademelerine sızdığına –hükümet şimdiye kadar bu yönde henüz bariz kanıtlar ortaya çıkaramasa de- hiç kimsenin kuşkusu bulunmuyor.”

AMERİKAN GÜREŞÇİ SEVGİLİ

Bu arada, Enes Kanter'in adı magazin dünyasında da geçiyor. Kanter, Amerikan güreşçisi Dana Brooke ile aşk yaşamaya başladı. 26 yaşında olan Enes Kanter'in, yeni sevgilisi 30 yaşında.

Brooke, Enes Kanter'e verdiği desteklerle Amerikan basınında haber oldu. New York Post'un konuyla ilgili haberini paylaşan Brooke, “Enes Kanter'in yanında olacağım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 17:49