banner339
banner274

Esra Erol şaştı kaldı: Evli adama kaçan Nilüfer annesine öyle bir şey yaptı ki

YENIDEN EVLİ ADAMA KUMA OLARAK KAÇTI

banner362
Esra Erol şaştı kaldı: Evli adama kaçan Nilüfer annesine öyle bir şey yaptı ki
banner328


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

2 ay önce Esra Erol‘un programına çıkan Hayriye Hanım, 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya ile kaçtığını belirterek yardım istemişti. Canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih’in eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diyerek Nilüfer ile aynı evde yaşamayı kabul ettiğini belirtmişti. Günler sonra kararını değiştirip boşanmak istediğini belirten Mevla, eşinin ısrarı üstüne evliliklerine 2. şansı vermişti. Nilüfer ise pişman olduğunu belirterek ailesinin yanına döndü.

Ordu’da işe başlayan Nilüfer ise önceki akşam “İşe gidiyorum” diyerek evden çıktıktan sonra bir daha geri dönmedi. Kızından haber alamayınca her yerde aradıklarını belirten anne Hayriye Hanım, Esra Erol’dan yardım istedi. Kısa sürede bulunan Nilüfer, ailesinin yanına dönmek istemediğini İstanbul’da yaşamak istediğini belirtti.

Canlı yayına gelerek ailesiyle yüzleşen Nilüfer, yayın sonrası öfke patlaması yaşadı. Nerede ve kiminle kalacağını soran annesinin kendisine terlik fırlatmasıyla sinirlenen Nilüfer, annesinin üstüne yürüyüp iterek yere düşürdü. Koşarak kaçmaya çalışan Nilüfer’in peşinden giden 18 yaşındaki erkek kardeşi, “Sen kimi itiyorsun” diye ablasına sert çıkıştı. Sinir krizi geçiren Nilüfer, oradaki sağlık ekibinin müdahalesiyle ambulansa alındı. Nilüfer’in yanına ilk gelen kişi ise saldırdığı annesi oldu.

Meydana Gelen olayların sonrasında canlı yayında açıklama yapan Esra Erol, acılı anneye Nilüfer’in daha önce de kaçtığı Salih Kaya ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı kabul ettiğini belirtti. Haberi alınca yıkılan anne ise “Benim artık bu şekilde bir evladım yok” şeklinde konuştu.

Kaynak: Habercom
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k