banner339
banner313

Eşini Boğarak Öldürdü, Ağlayarak Adliyeye Çıktı

Mersin'de tartıştığı eşini 7 yaşındaki kızının gözü önünde boğarak öldürdüğü iddiasıyla adliyeye sevk edilen koca göz yaşları içerisinde, "Nefsime ve Şeytana uydum, pişmanım" dedi.

banner362
Eşini Boğarak Öldürdü, Ağlayarak Adliyeye Çıktı
banner353

Mersin'nin merkez Toroslar ilçesi Toroslar Caddesi üzerindeki Akbelen konutlarında tartıştığı eşini boğarak öldürdüğü iddiasıyla adliyeye sevk edilen temizlik işçisi, göz yaşları içerisinde, "Nefsime ve Şeytana uydum, pişmanım" dedi.

TARTIŞMAYA BAŞLADILAR

İddiaya göre, Akdeniz Belediyesi'nde taşeron firmada temizlik işçisi olarak çalışan Serkan T. (41), aralarında şiddetli geçimsizlik bulunan 1 çocuk annesi eşi Figen T. (36) ile işten döndükten sonra tartışmaya başladı.

7 YAŞINDAKİ KIZININ ÖNÜNDE BOĞARAK ÖLDÜRDÜ

7 yaşındaki kız çocuklarının önünde yaşanan tartışma sırasında öfkesine hakim olamayan Serkan T., eşini, boğazını sıkarak öldürdü. Kadının çığlıklarını duyan komşularının ihbarı ile olay yerine gelen sağlık görevlileri, genç kadının hayatını kaybettiğini belirlerken, epilepsi hastası olduğu öğrenilen zanlı polis tarafından gözaltına alındı.

"NEFSİME VE ŞEYTANA UYDUM, ÇOK PİŞMANIM"

Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusunda suçunu itiraf eden ve eşiyle bir süredir aralarında şiddetli geçimsizlik bulunduğunu söyleyen zanlı, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevki sırasında göz yaşlarına boğulan Serkan T., gazetecilerin 'Neden yaptın' şeklindeki sorusuna, "Çok pişmanım. Nefsime ve Şeytana uydum. Başından bu yana eşimle sürekli tartışıyorduk" dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 16:44
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k