banner339
banner313

Esenler Belediye Başkanı Göksu resti çekti: Çatlasanız da patlasanız da destek vereceğiz

AK Partili Esenler Belediye Meclisi'nde 2022 yılı bütçesi görüşüldü. Bütçeye ilişkin eleştirilere yanıt veren AK Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, 'TÜRGEV'e, TÜGVA'ya, Ensar'a ve İlim Yayma'ya çatlasanız da patlasanız da destek vermeye devam edeceğiz. Onlar bu milletin evlatlarına en nadide hizmetleri sunan kuruluşlardır” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Göksu resti çekti: Çatlasanız da patlasanız da destek vereceğiz
banner448
banner451


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

AK Parti Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu başkanlığında toplanan Esenler Belediye Meclisi’nde 2022 Yılı Mali Performans Programı ve 2022 yılı bütçe taslağı görüşüldü. Yapılan görüşmelerde vakıflara ve derneklere yapılan tahsisler tartışma konusu oldu.

Göksu, “TÜRGEV’e, TÜGVA’ya, Ensar’a ve ilim Yayma’ya çatlasanız da patlasanız da destek vermeye devam edeceğiz. Onlar bu milletin evlatlarına en nadide hizmetleri sunan kuruluşlardır. Bugüne kadar destek verdik bundan sonrada destek vermeye devam edeceğiz Allah'ın izniyle” ifadelerini kullandı.

2022 yılı Performans Programı ve 2022 yılı bütçesi AK Parti ve MHP'li meclis üyelerinin oy çokluğuyla Esenler Belediye Meclisi'nde kabul edildi.
banner218