banner339
banner274

Burcu Kıratlı'nın dolandırılması davasında sanığa yakalama kararı

KISA sürede yüksek kâr vadeden Ponzi Piramit isimli saadet zinciri sistemi ile parasını verdiği Mine Mumcu tarafından dolandırıldığını ileri süren oyuncu Burcu Kıratlı, şikayetçi sıfatıyla mahkemede ifade verdi. Kıratlı, "Toplam zararım 550 bin lira. Şikayetçiyim. Paramı bana söylediğinden farklı şekilde kullanıp, paramı geri vermemiştir" dedi. Kıratlı'nın eşi Sinan Akçıl da duruşmada tanık olarak ifade verdi.

Burcu Kıratlı'nın dolandırılması davasında sanığa yakalama kararı
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

Mikail BIYIKLI / İSTANBUL, (DHA) İstanbul 7. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, "Nitelikli dolandırıcılık" suçundan 3 yıldan 10 yıla kadar hapsi istenen sanık Mine Mumcu katılmadı. Duruşmada, şikayetçi Burcu Kıratlı hazır bulundu.

Şikayetçi Burcu Kıratlı ifadesinde, "Arkadaşım olan Sercan Yaşar vasıtasıyla Mine Mumcu ile tanıştım. Arkadaşım Sercan bana sanığın yurt dışından özel hatlar satın alarak, özel müşterilere satmak suretiyle kar elde ettiğini, bunun ticari olarak iyi kazanç getiren bir iş olduğunu anlattı. Ben de bu sebeple sanıkla bir araya geldim. Sanık bana senelerdir yurt dışından hat alarak özel müşterilere sattığını karının iyi olduğunu söyledi. Ben de kabul ettim" dedi."TOPLAM ZARARIM 550 BİN LİRA"
banner218