banner339
banner313

Bülent Ersoy'un Anıtkabir’de ‘Diva’lığı tuttu! 'Yine geleceğim'

Bülent Ersoy, önceki gün, Ankara'da vereceği konser öncesi Anıtkabir'i ziyaret etti. Ziyarete tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy'a üniformalı bir subay yağmurdan korunması için şemsiyeyle eşlik etti. O görüntüler tartışma yarattı. Kelebek yazarları çok konuşulan anları yorumladı.

Bülent Ersoy'un Anıtkabir’de ‘Diva’lığı tuttu! 'Yine geleceğim'
banner475


Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Aydınpost'a abone olun

Aydınpost'a Google News'te abone olun

◊ Savaş Özbey: Bülent Ersoy, Ata’nın huzuruna çıktı; Anıtkabir’i ziyaret etti. Ne güzel. Fakat bunu yaparken bile ‘Diva’lığı tuttu, herkesin saygıyla yürüdüğü “Aslanlı Yol”da tekerlekli sandalyeyle arzı endam eyledi. Etrafında hizmetçiler, korumalar. Utanmasa tahtırevanla gidecek.

◊ Orkun Ün: Dün, Milli Savunma Bakanlığı Ersoy’a şemsiye tutan subay hakkında soruşturma başlattı. O görüntüler incelenecek ve subayın bir hatası varsa ceza alacak. Yaktı Ersoy askerin başını. O subay yaşlı bir ziyaretçinin ya da yürüyemeyecek durumda olan birinin şemsiyesini taşısaydı yine soruşturma başlatılacak mıydı? Hayır, başlatılmayacaktı!

◊ Onur Baştürk: Askerin nezaket gösterip şemsiye tutması abartılıyor. Eminim orada bebek arabasıyla yürüyen bir kadın olsaydı, o asker yine şemsiye tutardı.
banner218