banner339
banner313

Beratcan'ın Katili: Yan Odada İlişkiye Girdiğimizi Gördü

Kaybolduktan 15 gün sonra su kuyusunda cansız bedeni bulunan Beratcan Karakütük davasında cinayet zanlısı "Yan odada ilişkiye girdiğimizi gördü. Tehdit edince annesi öldürmemi istedi." dedi.

Beratcan'ın Katili: Yan Odada İlişkiye Girdiğimizi Gördü
banner401
banner399

Kartal'da, kaybolduktan 15 gün sonra su kuyusunda cansız bedeni bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ü öldürdükleri iddiasıyla haklarında 'ağırlaştırılmış müebbet hapis' cezası istemiyle dava açılan anne Türkan Karakütük ve cinayet zanlısı sevgilisi servis şoförü Ersin Kaşıkçı'nın yargılanmasına başlandı.

Ersin Kaşıkçı ifadesinde, "Ellerini, ayaklarını ve ağzını koli bandıyla bantladım. Korktuğu için karşı koymadı. Minibüsün bagajına koyduktan sonra son servisimi yaptım. Tepeören'de yol kenarındaki dereye götürdüm. Yarı baygındı. Suyun içine soktum. Ayılınca kafasından suya bastırdım. Birkaç dakika sonra hareketsiz kaldı ve öldü" dedi.

Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanık Ersin Kaşıkçı (40), tutuksuz sanık Türkan Karakütük (34), müşteki Ergün Karakütük(39) ve taraf avukatları katıldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı avukatı da davaya müdahil olarak katıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2016, 09:14
banner218