banner158
banner218

Annesini baygın bulan 5 yaşındaki çocuk komşulardan yardım istedi

İstanbul Şişli'de annesini baygın halde gören çocuk, karşı komşularının kapısını çalarak yardım istedi. Küçük çocuk hastaneye kaldırılan annesinin ambulansa konuluşunu polisin kucağında izledi

Annesini baygın bulan 5 yaşındaki çocuk komşulardan yardım istedi
banner216


Şişli Paşa Mahallesi Civelek Sokak’taki evinde 5 yaşındaki oğlu ile birlikte yaşayan 35 yaşındaki kadın, sabah saatlerinde baygın halde bulundu.

KOMŞULARDAN YARDIM İSTEDİ

Annesini baygın halde yerde gören küçük çocuk, çığlık atarak evden çıktı. Karşı komşusunun kapısına vuran küçük çocuk, annesinin durumunu komşulara söyleyerek yardım istedi.

Evin içerisine giren ve kadını baygın halde yerde yatar vaziyette gören bina sakinleri hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri kadına ilk müdahaleyi yaptı.Küçük çocuk annesinin ambulansa konuluşunu polisin kucağında izlerken, çevredeki vatandaşlar duygusal anlar yaşadı.

Daha sonra polis ekipleri daha sonra çocuğu komşuya emanet etti. İlaç içerek intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen kadının Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürüyor. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

DHA
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2019, 17:52