MHP Germencik İlçe Başkanı Turgay Ulutaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla CHP'li Belediye Başkanı Fuat Öndeş'i hedef aldı.

CHP örgütüyle de kavgalı olan ve partisinin referansıyla belediyede çalışan 55 kişinin iş akdini sonlandıran CHP'li Belediye Başkanı Fuat Öndeş'i eleştiren MHP İlçe Başkanı Turgay Ulutaş, "Meclis Üyeleri ile kavgalı ilçe örgütü ile sorunlu vatandaştan kopuk muhtarlardan uzak Büyükşehir ile arası açık. Tam bir kısır döngü. Negatif enerji deposu mübarek" şeklindeki sözleri dikkat çekti.


FUAT ÖNDEŞ DİPLOMASI VAR MI YOK MU AÇIKLAMALI

MHP İlçe Başkanı Turgay Ulutaş, CHP'li Fuat Öndeş'in eczacılık diplomasının olup olmadığına açıklık getirmesini belirten bir paylaşımda şunları söyleri:
"Geçtiğimiz günlerde bir dost meclisinde hem de sana oy vermiş bir vatandaş gerçekten senin eczacılık diplomasına sahip olup olmadığını sordu. Ben de kibar bir dille git kendisine sor dedim. Gelip sordumu bilmiyorum.

FUAT ÖNDEŞ VARSA ECZACILIK DİPLOMASINI GÖSTERSİN

Seçimlerde herkesin merakını giderebilmen için tavsiyede bulunmuştum sana. Bak hala merak edenler var. Bence göster şu diplomayı herkes görsün.
Düşünsene çelenklerde çiçeklerde şöyle yazıyor. 
T.C Germencik Belediye Başkanı eczacı fuat öndeş

ELLE TUTULUR PROJESİ BİLE YOK

Değişim gelişim gibi süslü sözlerle çıktığın yolda güzelim memleketi ne tür haberlerle gündeme getirdiğinin farkında mısın sen? Yahu bir insanın hiç mi olumlu bir hamlesi olmaz? Geçen üç yıl zarfında elle tutulur bir proje üretemez. İstihtam yaratacak bir yatırımcı, yatırım üretim esaslı bir gündem oluşturamaz.

HİÇ Mİ VİCDANIN YOK?

Sonuç gıybında da kötü konuştular diye bir belediye personeli ardından çeşitli mazeretlerle 50 civarı belediye personeli işten çıkış. Hiç mi vicdanın yok bir adam?

ZAMANINDA SÖYLEDİK BU ŞAHSİYETTEN BELEDİYE BAŞKANI OLMAZ DİYE

Zamanında dedik ki, bu şahsiyetten belediye başkanı olmaz. Liderlik vasfi yok yöneticilik vasfi yok, vizyon yok dedik.
Gölgesiyle bile kavga eden, komşuluk ilişkileri sıfır, egosu hat safhada egoist birinden belediye başkanı olmaz dedik.
Bizi yanıltmadığı için teşekkür ederiz.

9d6c00c9-4cef-4078-9e36-31c26157270d

c7de01b1-4d73-4b38-aedd-8ac854c77980

1607dbe7-f9a5-48e4-9558-4b82b3a6f17d

Nazilli Ticaret Odası seçimleri sonuçlandı! Kazanan taraf Nuri Arslan'ın listesi Nazilli Ticaret Odası seçimleri sonuçlandı! Kazanan taraf Nuri Arslan'ın listesi