Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanarak hizmete açılan bazı projelerin toplu açılış töreni yapıldı. Törene CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Bülent Tezcan da katıldı.

Törende fıkra gibi bir olay yaşandı. CHP'li Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, eski başkan Ümmet Akın döneminde 2 defa açılan binanın açılış kurdelasını kesince vatandaşlar da şaşırıp kaldı.

31 Mart 2019’da göreve gelen Fuat Öndeş ile hizmet ve yatırım konusunda ‘fakir’ kalan Germencik, daha önce 2 kez açılışı yapılan hizmet binasına yeniden açılış yapılmasıyla gündeme geldi. Fuat Öndeş, Germencik Ziraat Odasıyla davalık olmuş ve kamulaştırma davası sonrası Ziraat Odasını binadan çıkartmıştı.

Aydın Amatör Süper Lig’de böylesi ilk kez yaşandı: Rakibi 18-0 mağlup ettiler Aydın Amatör Süper Lig’de böylesi ilk kez yaşandı: Rakibi 18-0 mağlup ettiler

DAHA EVVEL HEM ZİRAAT ODASI HEM BELEDİYE BİNASI DİYE TÖREN YAPILMIŞTI

MHP'li eski Başkan Ümmet Akın döneminde 14 Nisan 2016 tarihinde hem ziraat odası olarak hem de belediye binası adıyla 2 defa açılışı yapılan binada 3. kez açılış yapılması vatandaşları da güldürdü.

İŞTE ÜMMET AKIN DÖNEMİNDEKİ AÇILIŞTAN KARELER

WhatsApp Image 2022-12-02 at 12.59.20 (3)WhatsApp Image 2022-12-02 at 12.59.20 (4)

Kürşat Engin Özcan’dan sonra Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş de mi AK Parti’ye geçiyor? Kürşat Engin Özcan’dan sonra Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş de mi AK Parti’ye geçiyor?

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'e soğuk duş! Meclisi toplayamadı Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş'e soğuk duş! Meclisi toplayamadı