Akgün'ün paylaşımı şu şekilde;

Vali Canbolat: “Aydın’ı 12 ay turizm yapılabilir kent haline getireceğiz” Vali Canbolat: “Aydın’ı 12 ay turizm yapılabilir kent haline getireceğiz”

"2 aydır yakınlarım, tanıdıklarım, arkadaşlarım vasıtasıyla uyarılıyorum. Yok işimle uğraşırlarmış, yok eşimin tayini çıkarırlarmış, kendime dikkat edecekmişim. Ayağımı denk alacakmışım falan filan. Bize bunları ileten arkadaşlarımıza da birileri gelip söylüyor tabi. Bununla ilgili  iki üç kelam etmek istiyorum.

2013 yılından bu yana AK Parti üyesiyim. Yönetim kurulu ve İlçe başkanı olarak görev yaptım. 2015'te iki önemli seçim atlattık üstüme düşen ne varsa bana ne görev verildiyse sonu kadar yerine getirdim. Ülkede darbe oldu. Cumhurbaşkanımız kent meydanlarında toplanma çağrısı yaptı ben o gece  oradaydım. Birileri gibi yorganın altında sabahı beklemedim. 2017 referandumunda SKM Başkanlığı yaptım. 2019'da sonuna kadar Cumhur ittifakı adayını destekledim. Birileri gibi istifa edip karşı tarafa çalışmadım. Birileri gibi kadın kolları gibi hatta ev ev dolaşıp karşı tarafa oy istemedim. Bu kişiler şu an Cumhur ittifakında meclis üyesi adayı. 2022'de AK Partinin oyları düşüyor seçim yaklaşıyor diye yönetimi başkanlığı bırakıp gittiler. Kimse göreve talip olmak istemedi hatta şu an il yönetiminde olup SKM başkanlığı yapan zat "AK parti mi kaldı ne başkanlığı" dediği süreçte biz göreve talip olduk. Yüzyılın seçimine girdik. Çalışma arkadaşlarımla partinin temsiliyetini ilçemizde en iyi şekilde sağladık. Hizmetler getirmeye çalıştık 13 ayda 10 kere Ankara Programı düzenleyip Bakanlarımıza, Genel müdürlerimize ilçemizdeki eksiklikleri anlatarak taleplerde bulunduk. Hal
kımızdan Teveccüh aldık. Aydında genel olarak oylar düşerken biz %7 oy arttırdık. Partinin, iktidarımızın devamlılığı için önem arz eden seçimde taşın altına elimizi soktuk. Biz olmamız gereken zamanda, olmamamız gereken safta sahadaydık elhamdülillah.  O gün kritik zamanlarda sahada olmayanlar, benim seçimim mi bu diyenler bugün beni  tehdit edemez. Hele hele bana çalışma arkadaşlarıma söz verilip daha sonra yapılan kahpelikten sonra kimse benden, bizden destek dahi isteyemez. Ben de aday adayı oldum. Kendimden başka kimseye güvenerek aday adayı olmadım. Kim adaysa kendine güvensin sağa sola, baskıya, mobbinge değil. Kimse kimseyi desteklemek zorunda değil. Herkes gibi bir oyum var nereye atacağım belli. Kıyamet kopsa değişmeyecek."